FLORON - Staat deze plant er nog?

Op de kaart staan vindplaatsen van zeldzame plantensoorten, maar alleen als de soort er tussen 7 en 15 jaar geleden voor het laatst is gezien. FLORON wil graag actuele waarnemingen van deze soorten hebben om de landelijk trend beter te kunnen bepalen. De kaart wordt wekelijks automatisch bijgewerkt met waarnemingen die via de app NOVA, waarnemingeninvoer in de Verspreidingsatlas, telmee.nl en waarneming.nl ingevoerd en gevalideerd zijn. Als een km-hok recent goed is geïnventariseerd en de soort niet gevonden is, dan wordt aangenomen dat de soort uit het km-hok verdwenen is en wordt deze waarneming niet (meer) op de kaart weergegeven.

Buiten Habitatrichtlijnsoorten en heel zeldzame soorten, zijn ook een aantal exoten opgenomen waarvan het van belang is om te weten hoe bestendig de populaties zijn.

Ga als volgt te werk: bezoek het kilometerhok 4-8 uur en maak gebruik van het protocol Nieuwe Strepen, waarbij van zeldzame soorten een aantalsschatting (abundantiecode) wordt genoteerd. Geef in elk geval van de te actualiseren soorten ook de detailcoordinaten door met de VERA-app, GPS, Obsmapp of de NDFF-app.

Het is ook mogelijk om alleen een waarneming van de te actualiseren soort(en) door te geven. Geef daarbij de detailcoordinaten en de aantallen/abundanties van de afzonderlijke groeiplaatsen aan. Komt een soort in het hele kilometerhok nergens meer voor (en dat moet je echt zeker weten!), geef dan een nulwaarneming door. Nulwaarnemingen kunnen alleen worden doorgegeven met het invoerscherm voor losse waarnemingen en het Excel-formulier van FLORON.

Pas als nieuwe gegevens gecontroleerd zijn in de NDFF verdwijnen de kilometerhokken van de kaart. Dit duurt enkele dagen tot enkele weken.

Tip: reserveer via de kaart waar je wilt gaan zoeken.


   

Zoom in naar het gewenste gebied, klik op een icoon voor meer informatie.   groen = beschikbaar   rood = hok geclaimd   geel = mijn hokken

 
 

Alle kilometerhokken met te actualiseren groeiplaatsen

florondistrict hok soort gereserveerd door
245-582  Rosa villosa  Bottelroos   
249-580  Geum rivale  Knikkend nagelkruid   
252-567  Helichrysum arenarium  Strobloem   
253-567  Lagarosiphon major  Verspreidbladige waterpest   
253-570  Gypsophila muralis  Gipskruid   
253-576  Sagittaria latifolia  Breed pijlkruid   
260-557  Cabomba caroliniana  Waterwaaier   
260-557  Lagarosiphon major  Verspreidbladige waterpest   
260-577  Persicaria wallichii  Afghaanse duizendknoop   
261-563  Luronium natans  Drijvende waterweegbree   
263-557  Lycopodium clavatum  Grote wolfsklauw   
264-591  Campanula glomerata  Kluwenklokje   
266-548  Geum rivale  Knikkend nagelkruid  Bert Jan Wolfs 
266-551  Egeria densa  Egeria  Bert Jan Wolfs 
270-546  Dianthus carthusianorum  Kartuizer anjer   
272-554  Filago arvensis  Akkerviltkruid  Els Visscher 
272-554  Filago arvensis  Akkerviltkruid  Els Visscher 
272-554  Lycopodium clavatum  Grote wolfsklauw  Els Visscher 
272-554  Lycopodium clavatum  Grote wolfsklauw  Els Visscher 
212-582  Valeriana dioica  Kleine valeriaan   
213-570  Cabomba caroliniana  Waterwaaier   
216-602  Zostera noltei  Klein zeegras   
218-602  Zostera noltei  Klein zeegras   
219-604  Zostera noltei  Klein zeegras   
220-604  Zostera noltei  Klein zeegras   
221-604  Zostera noltei  Klein zeegras   
221-605  Zostera noltei  Klein zeegras   
222-605  Zostera noltei  Klein zeegras   
224-605  Zostera noltei  Klein zeegras   
225-602  Helleborus viridis  Wrangwortel   
225-605  Zostera noltei  Klein zeegras   
226-605  Zostera noltei  Klein zeegras   
226-617  Puccinellia distans subsp. borealis  Bleek kweldergras   
227-617  Atriplex pedunculata  Gesteelde zoutmelde   
227-618  Atriplex pedunculata  Gesteelde zoutmelde   
228-605  Zostera noltei  Klein zeegras   
228-606  Zostera noltei  Klein zeegras   
228-617  Zostera noltei  Klein zeegras   
229-606  Zostera noltei  Klein zeegras   
229-617  Zostera noltei  Klein zeegras   
230-597  Circaea x intermedia  Klein heksenkruid   
230-605  Atriplex laciniata  Gelobde melde   
230-606  Zostera noltei  Klein zeegras   
231-606  Zostera noltei  Klein zeegras   
232-606  Zostera noltei  Klein zeegras   
233-606  Zostera noltei  Klein zeegras   
234-607  Zostera noltei  Klein zeegras   
234-616  Brassica oleracea subsp. oleracea  Wilde kool   
235-607  Zostera noltei  Klein zeegras   
235-615  Zostera noltei  Klein zeegras   
235-616  Zostera noltei  Klein zeegras   
236-608  Zostera noltei  Klein zeegras   
236-615  Zostera noltei  Klein zeegras   
237-608  Zostera noltei  Klein zeegras   
242-610  Zostera noltei  Klein zeegras   
245-610  Zostera noltei  Klein zeegras   
247-609  Zostera noltei  Klein zeegras   
248-609  Zostera noltei  Klein zeegras   
249-608  Liparis loeselii  Groenknolorchis   
249-609  Zostera noltei  Klein zeegras   
252-606  Liparis loeselii  Groenknolorchis   
253-600  Atropa bella-donna  Wolfskers   
253-607  Geum rivale  Knikkend nagelkruid   
253-607  Liparis loeselii  Groenknolorchis   
254-605  Zostera noltei  Klein zeegras   
257-601  Zostera noltei  Klein zeegras   
184-553  Gypsophila muralis  Gipskruid   
185-588  Filipendula vulgaris  Knolspirea  Ben Bruinsma 
187-582  Elatine hydropiper  Klein glaskroos  Masha Barycheva 
189-540  Valeriana dioica  Kleine valeriaan   
189-560  Cirsium dissectum  Spaanse ruiter   
189-588  Callitriche hermaphroditica  Rond sterrenkroos   
189-609  Liparis loeselii  Groenknolorchis   
190-541  Valeriana dioica  Kleine valeriaan   
190-570  Valeriana dioica  Kleine valeriaan   
190-571  Cirsium dissectum  Spaanse ruiter   
192-576  Alchemilla micans  Slanke vrouwenmantel   
192-578  Cirsium dissectum  Spaanse ruiter   
196-575  Cabomba caroliniana  Waterwaaier   
197-576  Rosa x subcollina  Schijnheggenroos   
201-581  Rosa x suberectiformis  Schijnviltroos   
201-584  Rosa x suberectiformis  Schijnviltroos   
202-583  Rosa x suberectiformis  Schijnviltroos   
203-580  Alchemilla micans  Slanke vrouwenmantel   
203-580  Rosa x subcollina  Schijnheggenroos   
204-587  Rosa caesia  Behaarde struweelroos   
204-588  Rosa x suberectiformis  Schijnviltroos   
204-588  Rosa x subcollina  Schijnheggenroos   
204-611  Gentianella amarella  Slanke gentiaan  Ben Bruinsma 
204-611  Rosa x subcollina  Schijnheggenroos  Ben Bruinsma 
204-611  Gymnadenia densiflora  Dichte muggenorchis  Ben Bruinsma 
207-572  Bromopsis ramosa subsp. ramosa  Ruwe dravik   
207-575  Euphorbia amygdaloides  Amandelwolfsmelk   
207-578  Alchemilla micans  Slanke vrouwenmantel  Teddy Dolstra 
207-578  Salvinia molesta  Grote vlotvaren  Teddy Dolstra 
207-578  Cabomba caroliniana  Waterwaaier  Teddy Dolstra 
207-582  Rosa x subcollina  Schijnheggenroos   
213-613  Blysmus rufus  Rode bies   
220-550  Arnica montana  Valkruid  Hinko Talsma 
125-586  Juncus balticus  Noordse rus  Ben Bruinsma 
127-588  Juncus balticus  Noordse rus   
130-587  Rosa caesia  Behaarde struweelroos   
131-589  Juncus pygmaeus  Dwergrus   
140-598  Liparis loeselii  Groenknolorchis   
150-599  Puccinellia distans subsp. borealis  Bleek kweldergras   
155-557  Stuckenia filiformis  Draadfonteinkruid   
155-601  Zostera noltei  Klein zeegras   
156-555  Callitriche palustris  Klein sterrenkroos   
158-603  Juncus balticus  Noordse rus   
158-604  Atriplex pedunculata  Gesteelde zoutmelde   
158-604  Salicornia europaea subsp. disarticulata  Eenbloemige zeekraal   
159-603  Salicornia europaea subsp. disarticulata  Eenbloemige zeekraal   
159-604  Salicornia europaea subsp. disarticulata  Eenbloemige zeekraal   
160-603  Salicornia europaea subsp. disarticulata  Eenbloemige zeekraal   
161-603  Salicornia europaea subsp. disarticulata  Eenbloemige zeekraal   
161-604  Salicornia europaea subsp. disarticulata  Eenbloemige zeekraal   
161-605  Blysmus rufus  Rode bies   
161-606  Blysmus rufus  Rode bies   
162-605  Atriplex pedunculata  Gesteelde zoutmelde   
162-605  Salicornia europaea subsp. disarticulata  Eenbloemige zeekraal   
163-605  Blysmus rufus  Rode bies   
163-605  Salicornia europaea subsp. disarticulata  Eenbloemige zeekraal   
163-606  Blysmus rufus  Rode bies   
214-523  Geum rivale  Knikkend nagelkruid   
214-535  Lilium bulbiferum subsp. croceum  Roggelelie  Ria van Leeuwen 
221-577  Sagittaria latifolia  Breed pijlkruid   
223-534  Lycopodium clavatum  Grote wolfsklauw   
224-540  Vaccinium corymbosum  Trosbosbes  Edwin de Weerd 
224-542  Vaccinium corymbosum  Trosbosbes   
224-568  Potamogeton praelongus  Langstengelig fonteinkruid   
225-518  Campanula patula  Weideklokje   
226-535  Arnica montana  Valkruid   
226-537  Lycopodium clavatum  Grote wolfsklauw   
226-555  Vaccinium corymbosum  Trosbosbes   
226-572  Potamogeton praelongus  Langstengelig fonteinkruid   
226-573  Potamogeton praelongus  Langstengelig fonteinkruid   
227-569  Luronium natans  Drijvende waterweegbree   
228-546  Vaccinium corymbosum  Trosbosbes   
228-546  Cabomba caroliniana  Waterwaaier   
228-556  Geum rivale  Knikkend nagelkruid  Ben Bruinsma 
228-567  Luronium natans  Drijvende waterweegbree  Guido Lek 
228-572  Potamogeton praelongus  Langstengelig fonteinkruid   
228-574  Potamogeton praelongus  Langstengelig fonteinkruid   
228-575  Potamogeton praelongus  Langstengelig fonteinkruid   
229-546  Cabomba caroliniana  Waterwaaier   
229-551  Luronium natans  Drijvende waterweegbree   
229-575  Carex appropinquata  Paardenhaarzegge   
229-578  Potamogeton praelongus  Langstengelig fonteinkruid   
229-579  Potamogeton praelongus  Langstengelig fonteinkruid   
231-573  Potamogeton praelongus  Langstengelig fonteinkruid   
231-576  Potamogeton praelongus  Langstengelig fonteinkruid   
232-534  Vaccinium corymbosum  Trosbosbes   
232-573  Potamogeton praelongus  Langstengelig fonteinkruid   
233-526  Geum rivale  Knikkend nagelkruid   
233-540  Lycopodium clavatum  Grote wolfsklauw   
233-540  Orchis militaris  Soldaatje   
233-540  Platanthera chlorantha  Bergnachtorchis   
234-545  Cabomba caroliniana  Waterwaaier   
234-569  Erica cinerea  Rode dophei   
235-544  Cabomba caroliniana  Waterwaaier   
236-524  Dianthus carthusianorum  Kartuizer anjer   
237-544  Cabomba caroliniana  Waterwaaier   
237-549  Lycopodium clavatum  Grote wolfsklauw   
237-555  Vaccinium corymbosum  Trosbosbes   
237-573  Carex appropinquata  Paardenhaarzegge  Els Heijman 
238-542  Cabomba caroliniana  Waterwaaier   
238-548  Lycopodium clavatum  Grote wolfsklauw   
239-542  Cabomba caroliniana  Waterwaaier   
239-568  Carex appropinquata  Paardenhaarzegge  Els Heijman 
240-542  Luronium natans  Drijvende waterweegbree   
240-542  Cabomba caroliniana  Waterwaaier   
242-532  Consolida regalis  Wilde ridderspoor   
242-553  Arnica montana  Valkruid  Suzanne de Vries 
243-532  Luronium natans  Drijvende waterweegbree   
244-551  Vaccinium corymbosum  Trosbosbes   
245-541  Thymus serpyllum  Kleine tijm   
246-534  Luronium natans  Drijvende waterweegbree  Jan Klooster 
246-537  Luronium natans  Drijvende waterweegbree  Jan Klooster 
246-556  Lycopodium clavatum  Grote wolfsklauw   
247-530  Luronium natans  Drijvende waterweegbree   
247-552  Lycopodium clavatum  Grote wolfsklauw  Els Visscher 
247-563  Alchemilla acutiloba  Spitslobbige vrouwenmantel   
247-563  Alchemilla xanthochlora  Geelgroene vrouwenmantel   
248-555  Arnica montana  Valkruid   
258-522  Vaccinium corymbosum  Trosbosbes   
258-546  Lycopodium clavatum  Grote wolfsklauw  Els Visscher 
258-558  Cabomba caroliniana  Waterwaaier   
258-558  Lagarosiphon major  Verspreidbladige waterpest   
259-534  Campanula glomerata  Kluwenklokje  Els Visscher 
259-534  Consolida regalis  Wilde ridderspoor  Els Visscher 
259-534  Gypsophila muralis  Gipskruid  Els Visscher 
259-544  Thymus serpyllum  Kleine tijm   
261-545  Gypsophila muralis  Gipskruid   
262-528  Campanula glomerata  Kluwenklokje   
262-535  Lagarosiphon major  Verspreidbladige waterpest   
263-520  Lycopodium clavatum  Grote wolfsklauw   
263-536  Lagarosiphon major  Verspreidbladige waterpest   
263-546  Cabomba caroliniana  Waterwaaier   
266-538  Morella caroliniensis  Wasgagel   
267-540  Lagarosiphon major  Verspreidbladige waterpest   
174-539  Oenanthe crocata  Dodemansvingers  Ben Bruinsma 
180-517  Dryopteris expansa  Tere stekelvaren   
182-535  Polystichum lonchitis  Lansvaren   
183-528  Campanula patula  Weideklokje   
189-506  Campanula patula  Weideklokje   
189-532  Utricularia intermedia  Plat blaasjeskruid   
190-538  Cirsium dissectum  Spaanse ruiter   
191-490  Thymus serpyllum  Kleine tijm   
191-491  Thymus serpyllum  Kleine tijm   
191-530  Liparis loeselii  Groenknolorchis   
192-529  Liparis loeselii  Groenknolorchis   
192-529  Utricularia intermedia  Plat blaasjeskruid   
192-529  Valeriana dioica  Kleine valeriaan   
192-530  Liparis loeselii  Groenknolorchis   
192-530  Valeriana dioica  Kleine valeriaan   
192-531  Utricularia intermedia  Plat blaasjeskruid   
192-534  Hammarbya paludosa  Veenmosorchis   
192-534  Valeriana dioica  Kleine valeriaan   
193-493  Thymus serpyllum  Kleine tijm   
193-529  Utricularia intermedia  Plat blaasjeskruid   
193-533  Cirsium dissectum  Spaanse ruiter   
193-533  Utricularia intermedia  Plat blaasjeskruid   
193-534  Cirsium dissectum  Spaanse ruiter   
193-534  Liparis loeselii  Groenknolorchis   
193-534  Valeriana dioica  Kleine valeriaan   
193-535  Liparis loeselii  Groenknolorchis   
193-535  Utricularia intermedia  Plat blaasjeskruid   
194-471  Phyteuma spicatum  Witte rapunzel   
194-530  Liparis loeselii  Groenknolorchis   
194-530  Utricularia intermedia  Plat blaasjeskruid   
194-532  Cirsium dissectum  Spaanse ruiter   
194-534  Valeriana dioica  Kleine valeriaan   
195-472  Cabomba caroliniana  Waterwaaier  Elvira Maatkamp-Lijbers 
195-531  Valeriana dioica  Kleine valeriaan   
195-532  Utricularia intermedia  Plat blaasjeskruid   
195-532  Valeriana dioica  Kleine valeriaan   
196-525  Liparis loeselii  Groenknolorchis   
196-525  Valeriana dioica  Kleine valeriaan   
198-524  Hammarbya paludosa  Veenmosorchis   
201-518  Liparis loeselii  Groenknolorchis   
202-527  Valeriana dioica  Kleine valeriaan   
203-538  Arnica montana  Valkruid   
204-523  Liparis loeselii  Groenknolorchis   
205-473  Pulmonaria montana  Smal longkruid   
205-493  Ranunculus arvensis  Akkerboterbloem   
207-485  Lycopodium clavatum  Grote wolfsklauw   
207-486  Lycopodium clavatum  Grote wolfsklauw   
208-471  Orobanche reticulata  Distelbremraap   
208-514  Carex buxbaumii  Knotszegge   
209-473  Orobanche reticulata  Distelbremraap   
210-476  Thymus serpyllum  Kleine tijm   
212-470  Persicaria wallichii  Afghaanse duizendknoop   
216-471  Neottia nidus-avis  Vogelnestje   
225-486  Lycopodium clavatum  Grote wolfsklauw   
225-498  Lycopodium clavatum  Grote wolfsklauw  Jan Dirk Buizer 
226-484  Lycopodium clavatum  Grote wolfsklauw   
226-495  Dianthus carthusianorum  Kartuizer anjer   
227-484  Lycopodium clavatum  Grote wolfsklauw   
227-512  Lycopodium clavatum  Grote wolfsklauw   
227-512  Sagittaria latifolia  Breed pijlkruid   
228-492  Diphasiastrum tristachyum  Kleine wolfsklauw   
230-499  Helosciadium repens  Kruipend moerasscherm   
232-480  Aconitum vulparia  Gele monnikskap   
235-490  Luronium natans  Drijvende waterweegbree   
236-482  Helosciadium repens  Kruipend moerasscherm   
236-482  Consolida regalis  Wilde ridderspoor   
238-474  Luronium natans  Drijvende waterweegbree   
238-492  Salvinia molesta  Grote vlotvaren   
239-511  Lysichiton americanus  Moeraslantaarn   
241-511  Lysichiton americanus  Moeraslantaarn   
242-474  Luronium natans  Drijvende waterweegbree   
243-460  Valeriana dioica  Kleine valeriaan  Henk Lammers 
244-471  Luronium natans  Drijvende waterweegbree   
244-473  Phegopteris connectilis  Smalle beukvaren   
244-503  Vaccinium corymbosum  Trosbosbes   
244-509  Lycopodium clavatum  Grote wolfsklauw   
246-469  Sisymbrium loeselii  Spiesraket   
246-469  Lysichiton americanus  Moeraslantaarn   
250-471  Phyteuma nigrum  Zwartblauwe rapunzel   
251-485  Valeriana dioica  Kleine valeriaan   
255-490  Lilium bulbiferum subsp. croceum  Roggelelie   
258-487  Sagittaria latifolia  Breed pijlkruid   
258-492  Pinguicula vulgaris  Vetblad   
262-479  Valeriana dioica  Kleine valeriaan  Henk Lammers 
263-484  Valeriana dioica  Kleine valeriaan   
263-496  Luronium natans  Drijvende waterweegbree   
266-491  Luronium natans  Drijvende waterweegbree   
201-438  Gypsophila muralis  Gipskruid   
201-462  Valeriana dioica  Kleine valeriaan   
202-455  Persicaria wallichii  Afghaanse duizendknoop   
204-434  Dianthus carthusianorum  Kartuizer anjer   
206-428  Erysimum virgatum  Stijve steenraket   
206-454  Consolida regalis  Wilde ridderspoor   
208-466  Carex praecox  Vroege zegge   
210-463  Alyssum alyssoides  Bleek schildzaad   
213-445  Vicia tetrasperma subsp. gracilis  Slanke wikke   
213-453  Consolida regalis  Wilde ridderspoor   
213-467  Salvia verticillata  Kranssalie   
214-435  Erysimum virgatum  Stijve steenraket   
217-462  Persicaria wallichii  Afghaanse duizendknoop   
219-462  Pinguicula vulgaris  Vetblad   
220-444  Persicaria wallichii  Afghaanse duizendknoop   
221-464  Circaea x intermedia  Klein heksenkruid   
223-431  Anagallis arvensis subsp. foemina  Blauw guichelheil   
223-436  Filipendula vulgaris  Knolspirea   
223-436  Lysichiton americanus  Moeraslantaarn   
223-447  Juncus pygmaeus  Dwergrus   
225-447  Lycopodium clavatum  Grote wolfsklauw   
227-436  Phyteuma nigrum  Zwartblauwe rapunzel   
228-463  Erysimum virgatum  Stijve steenraket   
229-456  Cirsium dissectum  Spaanse ruiter   
230-439  Gratiola officinalis  Genadekruid   
230-446  Geum rivale  Knikkend nagelkruid   
233-438  Persicaria wallichii  Afghaanse duizendknoop   
234-440  Valeriana dioica  Kleine valeriaan   
237-439  Campanula glomerata  Kluwenklokje   
239-448  Lycopodium clavatum  Grote wolfsklauw   
239-457  Persicaria wallichii  Afghaanse duizendknoop   
240-444  Vaccinium uliginosum  Rijsbes   
240-456  Persicaria wallichii  Afghaanse duizendknoop   
246-438  Pinguicula vulgaris  Vetblad   
247-444  Centaurea stoebe  Rijncentaurie   
248-445  Circaea x intermedia  Klein heksenkruid   
249-444  Dianthus carthusianorum  Kartuizer anjer   
249-444  Poa chaixii  Bergbeemdgras   
249-444  Thymus serpyllum  Kleine tijm   
249-445  Valeriana dioica  Kleine valeriaan   
252-441  Valeriana dioica  Kleine valeriaan   
150-430  Euphorbia platyphyllos  Brede wolfsmelk   
152-444  Gypsophila muralis  Gipskruid   
162-432  Salvinia molesta  Grote vlotvaren   
167-420  Erysimum cheiri  Muurbloem   
175-429  Salvinia molesta  Grote vlotvaren   
175-466  Luronium natans  Drijvende waterweegbree   
177-452  Scleranthus perennis  Overblijvende hardbloem  Erik Slootweg 
177-458  Persicaria wallichii  Afghaanse duizendknoop   
178-448  Diphasiastrum tristachyum  Kleine wolfsklauw  Frank Klinge 
179-422  Salvinia molesta  Grote vlotvaren   
180-430  Campanula glomerata  Kluwenklokje  Peter Damen 
180-431  Thymus praecox  Kruiptijm   
181-451  Lycopodium clavatum  Grote wolfsklauw   
181-452  Lycopodium clavatum  Grote wolfsklauw   
182-454  Dianthus carthusianorum  Kartuizer anjer   
185-455  Carex ericetorum  Heidezegge   
187-449  Lycopodium clavatum  Grote wolfsklauw   
187-455  Lycopodium clavatum  Grote wolfsklauw   
191-436  Euphorbia platyphyllos  Brede wolfsmelk   
191-450  Bromopsis erecta  Bergdravik   
191-450  Helianthemum nummularium  Geel zonneroosje   
191-467  Lysichiton americanus  Moeraslantaarn  Bram van den Bor 
192-432  Lepidium graminifolium  Graskers   
192-450  Lycopodium clavatum  Grote wolfsklauw   
193-435  Euphorbia platyphyllos  Brede wolfsmelk   
193-451  Scorzonera humilis  Kleine schorseneer  Josien van der Aa 
193-464  Polygonatum verticillatum  Kranssalomonszegel   
193-465  Polygonatum verticillatum  Kranssalomonszegel   
194-458  Lycopodium clavatum  Grote wolfsklauw   
195-454  Dryopteris expansa  Tere stekelvaren   
198-456  Lycopodium clavatum  Grote wolfsklauw  Gajus Scheltema 
199-461  Valeriana dioica  Kleine valeriaan  Erik Slootweg 
10  141-486  Erysimum cheiri  Muurbloem   
10  141-486  Euphorbia amygdaloides  Amandelwolfsmelk   
10  148-481  Erysimum cheiri  Muurbloem   
10  151-477  Salvia verticillata  Kranssalie   
10  161-501  Cabomba caroliniana  Waterwaaier   
10  162-505  Polystichum lonchitis  Lansvaren   
10  169-476  Vaccinium corymbosum  Trosbosbes  Peter Pfaff 
10  169-476  Vaccinium corymbosum  Trosbosbes  Peter Pfaff 
10  174-495  Fragaria moschata  Grote bosaardbei   
10  174-496  Fragaria moschata  Grote bosaardbei   
10  176-480  Atropa bella-donna  Wolfskers  Peter Pfaff 
10  177-483  Lycopodium clavatum  Grote wolfsklauw  Jaap Oosterom 
10  177-503  Sagittaria latifolia  Breed pijlkruid   
10  178-474  Valeriana dioica  Kleine valeriaan  Peter Pfaff 
10  179-478  Euphorbia stricta  Stijve wolfsmelk  Peter Pfaff 
10  181-488  Sagittaria latifolia  Breed pijlkruid   
10  183-485  Cabomba caroliniana  Waterwaaier   
10  183-493  Egeria densa  Egeria   
10  186-473  Lycopodium clavatum  Grote wolfsklauw  Peter Pfaff 
10  188-486  Vaccinium corymbosum  Trosbosbes   
11  114-461  Liparis loeselii  Groenknolorchis   
11  116-457  Sagittaria latifolia  Breed pijlkruid   
11  117-466  Salvinia molesta  Grote vlotvaren   
11  118-466  Carex buxbaumii  Knotszegge   
11  119-460  Carex buxbaumii  Knotszegge  Sam van Rootselaar 
11  121-435  Erysimum cheiri  Muurbloem  Frank Verhart 
11  121-435  Erysimum cheiri  Muurbloem  Frank Verhart 
11  121-435  Erysimum cheiri  Muurbloem  Frank Verhart 
11  121-435  Orchis mascula  Mannetjesorchis  Frank Verhart 
11  121-435  Orchis mascula  Mannetjesorchis  Frank Verhart 
11  121-435  Orchis mascula  Mannetjesorchis  Frank Verhart 
11  121-453  Helleborus viridis  Wrangwortel   
11  122-451  Helleborus viridis  Wrangwortel   
11  122-451  Phyteuma nigrum  Zwartblauwe rapunzel   
11  123-442  Myosotis scorpioides subsp. nemorosa  Weidevergeet-mij-nietje   
11  123-469  Geum rivale  Knikkend nagelkruid   
11  128-440  Cirsium dissectum  Spaanse ruiter  Erwin Teijgeler 
11  128-440  Valeriana dioica  Kleine valeriaan  Erwin Teijgeler 
11  128-440  Viola stagnina var. stagnina  Veenmelkviooltje  Erwin Teijgeler 
11  128-463  Cabomba caroliniana  Waterwaaier   
11  128-467  Helleborus viridis  Wrangwortel   
11  129-450  Allium carinatum  Berglook   
11  129-457  Gentiana cruciata  Kruisbladgentiaan   
11  130-463  Campanula glomerata  Kluwenklokje  Claud Biemans 
11  131-464  Cabomba caroliniana  Waterwaaier   
11  132-447  Campanula glomerata  Kluwenklokje   
11  132-449  Euphorbia stricta  Stijve wolfsmelk   
11  133-468  Potamogeton praelongus  Langstengelig fonteinkruid   
11  136-445  Carduus acanthoides  Langstekelige distel   
11  136-462  Cabomba caroliniana  Waterwaaier   
11  137-449  Orobanche reticulata  Distelbremraap   
11  137-463  Cabomba caroliniana  Waterwaaier   
11  139-466  Carduus acanthoides  Langstekelige distel   
11  140-476  Asplenium ceterach  Schubvaren  Harold Timans 
11  141-446  Persicaria wallichii  Afghaanse duizendknoop   
11  141-464  Silene baccifera  Besanjelier   
11  143-446  Persicaria wallichii  Afghaanse duizendknoop   
11  143-477  Thymus praecox  Kruiptijm   
11  144-447  Persicaria wallichii  Afghaanse duizendknoop   
11  144-459  Erica cinerea  Rode dophei   
11  145-460  Campanula patula  Weideklokje   
11  146-465  Sagittaria latifolia  Breed pijlkruid  Wim Vuik 
11  148-468  Gypsophila muralis  Gipskruid   
11  149-426  Bromopsis erecta  Bergdravik   
11  149-460  Persicaria wallichii  Afghaanse duizendknoop   
11  152-451  Lycopodium clavatum  Grote wolfsklauw  Patrick Lansing 
11  153-448  Filago arvensis  Akkerviltkruid  Erik Slootweg 
11  153-449  Filago arvensis  Akkerviltkruid  Erik Slootweg 
11  153-464  Lysichiton americanus  Moeraslantaarn   
11  154-469  Myosotis scorpioides subsp. nemorosa  Weidevergeet-mij-nietje   
11  156-466  Filipendula vulgaris  Knolspirea   
11  160-460  Geum rivale  Knikkend nagelkruid  Patrick Lansing 
11  160-464  Cabomba caroliniana  Waterwaaier   
11  162-465  Gypsophila muralis  Gipskruid   
11  167-460  Clinopodium menthifolium  Bergsteentijm   
11  167-464  Geum rivale  Knikkend nagelkruid   
12  112-556  Atriplex laciniata  Gelobde melde   
12  112-556  Oxybasis chenopodioides  Beursjesganzenvoet   
12  113-556  Atriplex laciniata  Gelobde melde   
12  113-558  Smyrnium olusatrum  Zwartmoeskervel   
12  114-566  Smyrnium olusatrum  Zwartmoeskervel   
12  116-547  Zostera noltei  Klein zeegras   
12  117-546  Zostera noltei  Klein zeegras   
12  117-547  Zostera noltei  Klein zeegras   
12  118-546  Zostera noltei  Klein zeegras   
12  118-547  Zostera noltei  Klein zeegras   
12  119-546  Zostera noltei  Klein zeegras   
12  120-545  Zostera noltei  Klein zeegras   
12  120-568  Ruppia spiralis  Spiraalruppia   
12  122-546  Zostera noltei  Klein zeegras   
12  122-567  Ruppia spiralis  Spiraalruppia   
12  125-544  Carduus tenuiflorus  Tengere distel   
12  125-545  Carduus tenuiflorus  Tengere distel  Gerrit Welgraven 
13  105-520  Gentianella amarella  Slanke gentiaan  Jeanette den Herder 
13  105-520  Gentianella campestris  Veldgentiaan  Jeanette den Herder 
13  114-520  Clinopodium menthifolium  Bergsteentijm   
13  124-501  Geum rivale  Knikkend nagelkruid   
14  115-472  Geum rivale  Knikkend nagelkruid  Stef van Walsum 
14  122-472  Persicaria wallichii  Afghaanse duizendknoop   
14  124-494  Hammarbya paludosa  Veenmosorchis   
14  125-474  Valeriana dioica  Kleine valeriaan  Jetske van den Bijtel 
14  136-478  Artemisia campestris subsp. campestris  Wilde averuit  Harold Timans 
14  137-484  Filago arvensis  Akkerviltkruid  Donny Pruijs 
15  81-450  Lythrum hyssopifolia  Kleine kattenstaart   
15  82-453  Asplenium ceterach  Schubvaren   
15  100-482  Gypsophila muralis  Gipskruid   
15  105-478  Erysimum cheiri  Muurbloem   
16  54-428  Lathyrus japonicus  Zeelathyrus   
16  58-437  Polygonum oxyspermum subsp. raii  Zandvarkensgras   
16  60-416  Liparis loeselii  Groenknolorchis   
16  61-426  Trifolium scabrum  Ruwe klaver   
16  62-437  Zostera noltei  Klein zeegras   
16  66-442  Asplenium ceterach  Schubvaren   
16  66-444  Atriplex laciniata  Gelobde melde   
16  77-418  Vallisneria spiralis  Vallisneria   
16  82-417  Lythrum hyssopifolia  Kleine kattenstaart   
16  84-430  Lysichiton americanus  Moeraslantaarn  Frans Overes 
16  85-429  Lysichiton americanus  Moeraslantaarn   
16  86-415  Vallisneria spiralis  Vallisneria   
16  91-425  Asplenium ceterach  Schubvaren   
16  95-429  Sagittaria latifolia  Breed pijlkruid  Elly Thio 
16  95-429  Cabomba caroliniana  Waterwaaier  Elly Thio 
16  95-439  Asplenium ceterach  Schubvaren  Remko Andeweg 
16  96-429  Cabomba caroliniana  Waterwaaier  Elly Thio 
16  97-448  Gratiola officinalis  Genadekruid   
16  100-427  Dianthus carthusianorum  Kartuizer anjer   
16  101-431  Cabomba caroliniana  Waterwaaier   
16  101-432  Lathraea squamaria  Bleke schubwortel   
16  102-415  Carduus acanthoides  Langstekelige distel   
16  102-416  Carduus acanthoides  Langstekelige distel   
16  104-415  Vallisneria spiralis  Vallisneria   
16  104-416  Vallisneria spiralis  Vallisneria   
16  104-417  Vallisneria spiralis  Vallisneria   
16  108-434  Oenanthe crocata  Dodemansvingers  Stef van Walsum 
16  114-446  Helleborus viridis  Wrangwortel   
16  116-435  Valeriana dioica  Kleine valeriaan   
16  119-436  Cabomba caroliniana  Waterwaaier   
17  14-370  Himantoglossum hircinum  Bokkenorchis   
17  18-370  Oxybasis chenopodioides  Beursjesganzenvoet   
17  20-395  Trifolium scabrum  Ruwe klaver   
17  21-366  Himantoglossum hircinum  Bokkenorchis   
17  21-378  Euphorbia platyphyllos  Brede wolfsmelk   
17  23-371  Helosciadium repens  Kruipend moerasscherm   
17  23-379  Lagarosiphon major  Verspreidbladige waterpest   
17  24-373  Vicia tetrasperma subsp. gracilis  Slanke wikke   
17  24-394  Erysimum cheiri  Muurbloem  Wim van Wijngaarden 
17  31-379  Atriplex laciniata  Gelobde melde   
17  31-385  Erysimum cheiri  Muurbloem   
17  33-377  Himantoglossum hircinum  Bokkenorchis   
17  33-377  Salvia verbenaca  Kleinbloemige salie   
17  35-389  Cirsium eriophorum  Wollige distel   
17  36-373  Himantoglossum hircinum  Bokkenorchis   
17  38-401  Polygonum oxyspermum subsp. raii  Zandvarkensgras   
17  40-401  Atriplex laciniata  Gelobde melde   
17  41-414  Consolida regalis  Wilde ridderspoor   
17  43-380  Anagallis arvensis subsp. foemina  Blauw guichelheil   
17  43-381  Puccinellia fasciculata  Blauw kweldergras   
17  43-402  Polygonum oxyspermum subsp. raii  Zandvarkensgras   
17  46-365  Oenanthe crocata  Dodemansvingers   
17  46-418  Trifolium scabrum  Ruwe klaver   
17  47-384  Cirsium eriophorum  Wollige distel   
17  47-391  Ruppia spiralis  Spiraalruppia   
17  49-415  Ruppia spiralis  Spiraalruppia   
17  50-397  Polygonum oxyspermum subsp. raii  Zandvarkensgras   
17  51-396  Zostera noltei  Klein zeegras   
17  51-397  Ruppia spiralis  Spiraalruppia   
17  52-381  Lathyrus aphaca  Naakte lathyrus   
17  54-407  Asplenium ceterach  Schubvaren  Otto Brinkkemper 
17  54-407  Ruppia spiralis  Spiraalruppia  Otto Brinkkemper 
17  55-417  Liparis loeselii  Groenknolorchis  Theo Muusse 
17  56-418  Puccinellia fasciculata  Blauw kweldergras   
17  57-399  Zostera noltei  Klein zeegras  Lenie Ponse 
17  57-409  Puccinellia fasciculata  Blauw kweldergras   
17  57-412  Salvinia molesta  Grote vlotvaren  Plantenwerkgroep Schouwen-Duiveland 
17  57-412  Salvinia molesta  Grote vlotvaren  Plantenwerkgroep Schouwen-Duiveland 
17  58-388  Puccinellia fasciculata  Blauw kweldergras   
17  58-389  Puccinellia fasciculata  Blauw kweldergras   
17  58-390  Puccinellia fasciculata  Blauw kweldergras   
17  59-388  Oxybasis chenopodioides  Beursjesganzenvoet   
17  60-391  Oxybasis chenopodioides  Beursjesganzenvoet   
17  60-397  Zostera noltei  Klein zeegras  Lenie Ponse 
17  61-396  Zostera noltei  Klein zeegras  Lenie Ponse 
17  62-395  Zostera noltei  Klein zeegras  Lenie Ponse 
17  64-395  Ruppia spiralis  Spiraalruppia   
17  66-385  Zostera noltei  Klein zeegras   
17  68-401  Zostera noltei  Klein zeegras  Lenie Ponse 
17  68-402  Zostera noltei  Klein zeegras  Lenie Ponse 
17  69-381  Filipendula vulgaris  Knolspirea  Justus van den Berg 
17  69-383  Sison segetum  Wilde peterselie   
17  70-383  Zostera noltei  Klein zeegras   
17  70-392  Ruppia spiralis  Spiraalruppia   
17  71-384  Zostera noltei  Klein zeegras   
17  72-384  Zostera noltei  Klein zeegras   
18  107-401  Asclepias syriaca  Zijdeplant   
19  140-384  Luronium natans  Drijvende waterweegbree   
19  140-418  Torilis arvensis  Akkerdoornzaad   
19  143-382  Cirsium dissectum  Spaanse ruiter   
19  143-407  Helleborus viridis  Wrangwortel   
19  144-374  Luronium natans  Drijvende waterweegbree   
19  144-383  Deschampsia setacea  Moerassmele  Erik-Jan Beenackers 
19  145-406  Isoetes lacustris  Grote biesvaren   
19  145-406  Luronium natans  Drijvende waterweegbree   
19  145-407  Lobelia dortmanna  Waterlobelia   
19  145-407  Luronium natans  Drijvende waterweegbree   
19  145-411  Viola stagnina var. stagnina  Veenmelkviooltje   
19  146-406  Luronium natans  Drijvende waterweegbree   
19  146-407  Luronium natans  Drijvende waterweegbree  Jaap Oosterom 
19  146-416  Euphorbia amygdaloides  Amandelwolfsmelk   
19  147-382  Sagittaria latifolia  Breed pijlkruid   
19  147-413  Campanula glomerata  Kluwenklokje  Janny Resoort 
19  147-424  Carduus acanthoides  Langstekelige distel   
19  148-374  Luronium natans  Drijvende waterweegbree   
19  148-378  Luronium natans  Drijvende waterweegbree   
19  148-400  Campanula glomerata  Kluwenklokje   
19  149-379  Luronium natans  Drijvende waterweegbree   
19  149-406  Thymus serpyllum  Kleine tijm   
19  150-375  Orobanche rapum-genistae  Grote bremraap  Daan Curwiel 
19  150-375  Vicia tenuifolia  Stijve wikke  Daan Curwiel 
19  151-410  Bromopsis erecta  Bergdravik   
19  152-379  Orobanche rapum-genistae  Grote bremraap  Daan Curwiel 
19  152-383  Orobanche rapum-genistae  Grote bremraap  Daan Curwiel 
19  154-372  Orobanche rapum-genistae  Grote bremraap  Daan Curwiel 
19  154-372  Orobanche rapum-genistae  Grote bremraap  Daan Curwiel 
19  154-390  Thymus serpyllum  Kleine tijm   
19  155-365  Campanula patula  Weideklokje   
19  155-384  Campanula patula  Weideklokje   
19  156-376  Sagittaria latifolia  Breed pijlkruid   
19  156-384  Thymus serpyllum  Kleine tijm  Erik-Jan Beenackers 
19  156-388  Rosa micrantha  Kleinbloemige roos   
19  157-383  Vaccinium corymbosum  Trosbosbes   
19  157-387  Egeria densa  Egeria   
19  157-411  Fragaria moschata  Grote bosaardbei   
19  158-365  Cirsium dissectum  Spaanse ruiter   
19  158-414  Campanula glomerata  Kluwenklokje  Janny Resoort 
19  159-370  Geum rivale  Knikkend nagelkruid   
19  159-397  Lagarosiphon major  Verspreidbladige waterpest   
19  159-401  Persicaria wallichii  Afghaanse duizendknoop   
19  159-402  Persicaria wallichii  Afghaanse duizendknoop   
19  160-377  Helleborus viridis  Wrangwortel   
19  160-379  Helianthemum nummularium  Geel zonneroosje   
19  160-387  Carex strigosa  Slanke zegge   
19  160-406  Lagarosiphon major  Verspreidbladige waterpest   
19  161-386  Dianthus carthusianorum  Kartuizer anjer   
19  162-373  Asclepias syriaca  Zijdeplant   
19  162-381  Blitum bonus-henricus  Brave hendrik   
19  164-374  Oenanthe silaifolia  Weidekervel-torkruid   
19  165-376  Sagittaria latifolia  Breed pijlkruid   
19  165-387  Gypsophila muralis  Gipskruid   
19  165-389  Veronica prostrata  Liggende ereprijs   
19  166-388  Sisymbrium loeselii  Spiesraket   
19  166-393  Luronium natans  Drijvende waterweegbree   
19  167-381  Asclepias syriaca  Zijdeplant   
19  170-371  Galeopsis angustifolia  Smalle raai   
19  170-371  Pilosella lactucella  Spits havikskruid   
19  170-371  Luronium natans  Drijvende waterweegbree   
19  172-379  Lobelia dortmanna  Waterlobelia   
19  173-376  Orobanche rapum-genistae  Grote bremraap   
19  173-379  Lobelia dortmanna  Waterlobelia   
19  174-371  Persicaria wallichii  Afghaanse duizendknoop   
19  174-371  Vaccinium corymbosum  Trosbosbes   
19  174-379  Luronium natans  Drijvende waterweegbree   
19  174-385  Vallisneria spiralis  Vallisneria   
19  174-398  Luronium natans  Drijvende waterweegbree   
19  175-390  Scandix pecten-veneris  Naaldenkervel   
19  176-383  Carex appropinquata  Paardenhaarzegge   
19  176-414  Sagittaria latifolia  Breed pijlkruid   
19  177-377  Egeria densa  Egeria   
19  178-398  Luronium natans  Drijvende waterweegbree   
20  180-388  Thymus serpyllum  Kleine tijm   
20  181-402  Luronium natans  Drijvende waterweegbree   
20  183-419  Calepina irregularis  Kalkraket   
20  183-419  Lathyrus aphaca  Naakte lathyrus   
20  183-419  Lilium bulbiferum subsp. croceum  Roggelelie   
20  183-419  Ranunculus arvensis  Akkerboterbloem   
20  183-419  Scandix pecten-veneris  Naaldenkervel   
20  183-419  Torilis arvensis  Akkerdoornzaad   
20  183-419  Valerianella dentata  Getande veldsla   
20  183-419  Anagallis arvensis subsp. foemina  Blauw guichelheil   
20  186-425  Clinopodium menthifolium  Bergsteentijm   
20  189-386  Vaccinium corymbosum  Trosbosbes   
20  189-422  Orobanche rapum-genistae  Grote bremraap  Stef van Walsum 
20  190-402  Luronium natans  Drijvende waterweegbree   
20  190-403  Luronium natans  Drijvende waterweegbree   
20  191-381  Vaccinium corymbosum  Trosbosbes   
20  192-403  Luronium natans  Drijvende waterweegbree   
20  195-383  Persicaria wallichii  Afghaanse duizendknoop   
20  195-384  Campanula glomerata  Kluwenklokje   
20  195-395  Luronium natans  Drijvende waterweegbree   
20  195-422  Carduus acanthoides  Langstekelige distel   
20  195-422  Torilis arvensis  Akkerdoornzaad   
20  195-423  Torilis arvensis  Akkerdoornzaad   
20  196-375  Euphorbia amygdaloides  Amandelwolfsmelk   
20  196-376  Egeria densa  Egeria   
20  196-378  Dianthus carthusianorum  Kartuizer anjer   
20  197-385  Filipendula vulgaris  Knolspirea   
20  197-402  Asclepias syriaca  Zijdeplant   
20  197-414  Luronium natans  Drijvende waterweegbree   
20  199-376  Allium carinatum  Berglook   
20  199-404  Veronica triphyllos  Handjesereprijs   
20  199-429  Melampyrum arvense  Wilde weit  Marguerite Hoogendijk 
20  201-380  Lagarosiphon major  Verspreidbladige waterpest   
20  201-401  Asclepias syriaca  Zijdeplant   
20  203-379  Sisymbrium loeselii  Spiesraket   
20  205-375  Consolida regalis  Wilde ridderspoor   
20  205-381  Salvia verticillata  Kranssalie   
20  205-395  Veronica triphyllos  Handjesereprijs   
20  206-384  Epipactis atrorubens  Bruinrode wespenorchis  Frank Verhart 
20  206-386  Luronium natans  Drijvende waterweegbree   
20  208-383  Ambrosia trifida  Driedelige ambrosia   
20  210-383  Lysichiton americanus  Moeraslantaarn   
20  210-394  Dianthus carthusianorum  Kartuizer anjer   
20  210-394  Stachys recta  Bergandoorn   
20  212-382  Luronium natans  Drijvende waterweegbree   
21  171-358  Geum rivale  Knikkend nagelkruid   
21  171-358  Hieracium sect. Amplexicaulia  Stengelomvattend havikskruid   
21  172-363  Hieracium sect. Amplexicaulia  Stengelomvattend havikskruid   
21  174-362  Hieracium sect. Amplexicaulia  Stengelomvattend havikskruid   
21  175-363  Gypsophila muralis  Gipskruid   
21  175-366  Clinopodium menthifolium  Bergsteentijm   
21  176-324  Carduus acanthoides  Langstekelige distel   
21  176-363  Campanula patula  Weideklokje   
21  177-321  Bromopsis erecta  Bergdravik   
21  178-362  Campanula patula  Weideklokje   
21  180-330  Fragaria moschata  Grote bosaardbei   
21  181-333  Hieracium sect. Amplexicaulia  Stengelomvattend havikskruid   
21  181-363  Trifolium subterraneum  Onderaardse klaver   
21  184-312  Clinopodium menthifolium  Bergsteentijm   
21  184-364  Luronium natans  Drijvende waterweegbree   
21  185-317  Erysimum cheiri  Muurbloem   
21  185-347  Alchemilla filicaulis  Fijnstengelige vrouwenmantel   
21  185-360  Juncus capitatus  Koprus   
21  186-339  Gentiana cruciata  Kruisbladgentiaan   
21  187-312  Orchis mascula  Mannetjesorchis   
21  187-334  Consolida regalis  Wilde ridderspoor   
21  187-368  Oxybasis chenopodioides  Beursjesganzenvoet   
21  187-368  Valeriana dioica  Kleine valeriaan   
21  188-321  Vincetoxicum hirundinaria  Witte engbloem   
21  188-339  Atropa bella-donna  Wolfskers   
21  192-319  Galium pumilum  Kalkwalstro   
21  192-319  Himantoglossum hircinum  Bokkenorchis   
21  193-319  Bromopsis erecta  Bergdravik   
21  194-333  Hypericum maculatum subsp. maculatum  Gevlekt hertshooi   
21  195-316  Cirsium acaule  Aarddistel  Joek Roex 
21  195-333  Lycopodium clavatum  Grote wolfsklauw   
21  195-370  Euphorbia amygdaloides  Amandelwolfsmelk   
21  195-370  Geum rivale  Knikkend nagelkruid   
21  195-370  Ranunculus arvensis  Akkerboterbloem   
21  196-317  Rosa micrantha  Kleinbloemige roos   
21  196-360  Carduus acanthoides  Langstekelige distel   
21  196-373  Luronium natans  Drijvende waterweegbree   
21  198-332  Campanula glomerata  Kluwenklokje  Janny Resoort 
21  198-332  Hypericum maculatum subsp. maculatum  Gevlekt hertshooi  Janny Resoort 
21  198-374  Dianthus carthusianorum  Kartuizer anjer   
21  199-315  Dianthus carthusianorum  Kartuizer anjer   
21  199-316  Dianthus carthusianorum  Kartuizer anjer   
21  199-371  Rosa villosa  Bottelroos   
21  199-371  Egeria densa  Egeria   
21  201-358  Vaccinium corymbosum  Trosbosbes   
21  201-359  Vaccinium corymbosum  Trosbosbes   
21  204-371  Erysimum cheiri  Muurbloem   
23  114-424  Cabomba caroliniana  Waterwaaier   
23  115-402  Euphorbia amygdaloides  Amandelwolfsmelk   
23  116-399  Dianthus carthusianorum  Kartuizer anjer  Jacques Rovers 
23  116-399  Cabomba caroliniana  Waterwaaier  Jacques Rovers 
23  116-402  Lagarosiphon major  Verspreidbladige waterpest  Jacques Rovers 
23  121-424  Euphorbia amygdaloides  Amandelwolfsmelk   
23  125-424  Gypsophila muralis  Gipskruid   
23  127-400  Trifolium subterraneum  Onderaardse klaver   
23  133-400  Egeria densa  Egeria   
23  133-400  Cabomba caroliniana  Waterwaaier   
23  138-385  Luronium natans  Drijvende waterweegbree  José Langens 
23  138-387  Sagittaria latifolia  Breed pijlkruid   
23  138-416  Geum rivale  Knikkend nagelkruid