BLWG - Staat dit mos er nog?

Op de kaart staan kilometerhokken waarin zeldzame mossen tussen 10 en 20 jaar geleden voor het laatst zijn gemeld. De BLWG wil graag actuele waarnemingen van deze soorten hebben om de landelijk trend beter te kunnen bepalen. De kaart wordt wekelijks automatisch bijgewerkt met waarnemingen die via het Excel-waarnemingenformulier van BLWG, telmee.nl en waarneming.nl (incl. Obsmapp) ingevoerd en gevalideerd zijn.

Heb je de soort teruggevonden, geef de waarneming dan door. Geef daarbij de detailcoordinaten van de afzonderlijke groeiplaatsen aan en geef een omschrijving van de populatiegrootte en het biotoop. Komt een soort in het hele kilometerhok nergens meer voor, geef dan een nulwaarneming door. Hiertoe vul je een '0' in bij aantal op het Excel-waarnemingenformulier.

Pas als nieuwe gegevens verwerkt zijn in de NDFF verdwijnen de kilometerhokken van de kaart. Dit duurt meestal zo'n twee tot drie weken.

Tip: reserveer via de kaart alvast een kilometerhok wanneer je daar wilt gaan zoeken.


   

Zoom in naar het gewenste gebied, klik op een icoon voor meer informatie.   groen = beschikbaar   rood = hok geclaimd   geel = mijn hokken

 
 

Alle kilometerhokken met te actualiseren groeiplaatsen

provincie hok soort gereserveerd door
DR  210-533  Scapania compacta  Gedrongen schoffelmos   
DR  215-534  Ptychomitrium polyphyllum  Plooimuts   
DR  216-542  Sphagnum majus  Dof veenmos   
DR  225-538  Calypogeia sphagnicola  Veenbuidelmos   
DR  233-555  Kurzia sylvatica  Bosspinragmos  Wim Wesseling 
DR  234-569  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
DR  234-569  Anthoceros punctatus  Zwart hauwmos   
DR  239-559  Barbilophozia hatcheri  Gestekeld tandmos   
DR  239-559  Scapania compacta  Gedrongen schoffelmos   
DR  239-562  Tortella inclinata  Viltig kronkelbladmos   
DR  239-563  Tortella inclinata  Viltig kronkelbladmos   
DR  240-562  Leptodontium gemmascens  Strodakmos   
DR  240-564  Thuidium abietinum  Sparrenmos   
DR  241-560  Sphagnum girgensohnii  Gerafeld veenmos   
DR  241-560  Scapania curta  Klein schoffelmos   
DR  241-564  Andreaea rupestris  Ongenerfd hunebedmos   
DR  243-556  Sematophyllum substrumulosum  Schorsdekmos   
DR  245-542  Racomitrium aciculare  Oeverbisschopsmuts   
DR  245-542  Racomitrium fasciculare  Kale bisschopsmuts   
DR  245-559  Racomitrium fasciculare  Kale bisschopsmuts   
DR  249-550  Racomitrium heterostichum var. obtusum  Stompe bisschopsmuts   
DR  249-552  Racomitrium heterostichum var. obtusum  Stompe bisschopsmuts   
DR  252-542  Racomitrium heterostichum var. obtusum  Stompe bisschopsmuts   
DR  260-555  Didymodon ferrugineus  Hakig dubbeltandmos   
FL  141-484  Fissidens viridulus  Klein gezoomd vedermos   
FL  186-504  Eurhynchium angustirete  Grof snavelmos   
FL  191-520  Rhynchostegiella curviseta  Dwergsnavelmos   
FR  133-590  Micromitrium tenerum  Speldenknopmos   
FR  135-590  Acaulon muticum  Bol knopmos   
FR  142-597  Preissia quadrata  Vierkantsmos   
FR  143-597  Schistidium maritimum  Zeeachterlichtmos   
FR  146-600  Rhizomnium pseudopunctatum  Kwelviltsterrenmos   
FR  149-601  Tritomaria exsectiformis  Gewoon gootmos   
FR  150-602  Cladopodiella francisci  Dicht stompmos   
FR  153-563  Bryum marratii  Zilt knikmos   
FR  153-563  Rhynchostegiella curviseta  Dwergsnavelmos   
FR  160-604  Bryum marratii  Zilt knikmos   
FR  164-606  Bryum marratii  Zilt knikmos   
FR  180-580  Schistidium elegantulum  Fraai achterlichtmos   
FR  183-608  Habrodon perpusillus  Duizendpootmos   
FR  189-565  Rhizomnium pseudopunctatum  Kwelviltsterrenmos   
FR  189-582  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
FR  191-569  Pseudobryum cinclidioides  Zwartsteelsterrenmos   
FR  191-570  Pseudobryum cinclidioides  Zwartsteelsterrenmos   
FR  191-570  Rhizomnium pseudopunctatum  Kwelviltsterrenmos   
FR  191-570  Sphagnum contortum  Trilveenveenmos   
FR  192-570  Pseudobryum cinclidioides  Zwartsteelsterrenmos   
FR  195-561  Orthotrichum rogeri  Tonghaarmuts   
FR  200-553  Orthotrichum rogeri  Tonghaarmuts   
FR  200-577  Bartramia pomiformis  Gewoon appelmos   
FR  200-578  Bartramia pomiformis  Gewoon appelmos   
FR  201-551  Hedwigia ciliata  Recht granietmos   
FR  201-578  Bartramia pomiformis  Gewoon appelmos   
FR  201-580  Bartramia pomiformis  Gewoon appelmos   
FR  202-551  Hypnum pallescens  Klein klauwtjesmos   
FR  202-578  Bartramia pomiformis  Gewoon appelmos   
FR  202-582  Bartramia pomiformis  Gewoon appelmos   
FR  203-564  Kurzia sylvatica  Bosspinragmos   
FR  203-576  Bartramia pomiformis  Gewoon appelmos   
FR  203-577  Bartramia pomiformis  Gewoon appelmos   
FR  203-578  Bartramia pomiformis  Gewoon appelmos   
FR  203-579  Bartramia pomiformis  Gewoon appelmos   
FR  203-599  Tortula lanceola  Kalkkleimos   
FR  204-552  Barbilophozia hatcheri  Gestekeld tandmos   
FR  205-600  Racomitrium aciculare  Oeverbisschopsmuts   
FR  206-603  Tortula lanceola  Kalkkleimos   
FR  206-603  Hedwigia ciliata  Recht granietmos   
FR  206-612  Bryum marratii  Zilt knikmos   
FR  206-612  Scorpidium cossonii  Groen schorpioenmos   
FR  207-565  Orthotrichum shawii  Gapende haarmuts   
FR  207-603  Hedwigia ciliata  Recht granietmos   
FR  208-603  Hedwigia ciliata  Recht granietmos   
FR  208-611  Haplomitrium hookeri  Mijtermos   
FR  209-565  Drepanocladus sendtneri  Gekruld sikkelmos   
FR  213-551  Scapania compacta  Gedrongen schoffelmos   
FR  213-552  Bazzania trilobata  Groot zweepmos   
FR  213-552  Scapania compacta  Gedrongen schoffelmos   
FR  213-566  Campylopus brevipilus  Kortharig kronkelsteeltje   
FR  214-566  Campylopus brevipilus  Kortharig kronkelsteeltje   
FR  214-566  Scapania compacta  Gedrongen schoffelmos   
FR  216-562  Kurzia sylvatica  Bosspinragmos   
FR  216-563  Tritomaria exsectiformis  Gewoon gootmos   
FR  221-556  Sphagnum fuscum  Bruin veenmos   
GE  129-424  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
GE  130-423  Fissidens arnoldii  Klein riviervedermos   
GE  130-423  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
GE  130-424  Ephemerum recurvifolium  Kalkeendagsmos   
GE  130-424  Rhynchostegium rotundifolium  Rondbladig snavelmos   
GE  130-425  Ephemerum recurvifolium  Kalkeendagsmos   
GE  130-425  Rhynchostegium rotundifolium  Rondbladig snavelmos   
GE  131-422  Entodon concinnus  Cilindermos   
GE  131-423  Ephemerum recurvifolium  Kalkeendagsmos   
GE  131-423  Fissidens arnoldii  Klein riviervedermos   
GE  131-424  Ephemerum recurvifolium  Kalkeendagsmos   
GE  132-422  Fissidens viridulus  Klein gezoomd vedermos   
GE  132-422  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
GE  132-422  Weissia rostellata  Dwergparelmos   
GE  136-434  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
GE  137-419  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
GE  137-428  Fissidens viridulus  Klein gezoomd vedermos   
GE  137-436  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
GE  144-442  Ephemerum recurvifolium  Kalkeendagsmos   
GE  152-431  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
GE  159-428  Weissia rostellata  Dwergparelmos   
GE  160-427  Weissia rostellata  Dwergparelmos   
GE  160-428  Weissia rostellata  Dwergparelmos   
GE  166-450  Scorpidium cossonii  Groen schorpioenmos   
GE  166-472  Dicranella schreberiana var. robusta     
GE  166-472  Preissia quadrata  Vierkantsmos   
GE  168-469  Hypnum imponens  Goudklauwtjesmos   
GE  172-473  Frullania tamarisci  Flesjesroestmos   
GE  175-472  Frullania tamarisci  Flesjesroestmos   
GE  178-446  Bartramia pomiformis  Gewoon appelmos   
GE  178-446  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
GE  178-476  Preissia quadrata  Vierkantsmos   
GE  178-479  Riccardia latifrons  Breed moerasvorkje   
GE  182-444  Bazzania trilobata  Groot zweepmos   
GE  183-477  Frullania tamarisci  Flesjesroestmos   
GE  184-477  Frullania tamarisci  Flesjesroestmos   
GE  185-490  Tetraplodon mnioides  Braakbalmos   
GE  188-463  Hypnum imponens  Goudklauwtjesmos   
GE  188-463  Calypogeia neesiana  Bergbuidelmos   
GE  188-489  Barbilophozia hatcheri  Gestekeld tandmos   
GE  188-489  Anastrophyllum minutum  Kielmos   
GE  189-489  Anastrophyllum minutum  Kielmos   
GE  191-463  Riccardia latifrons  Breed moerasvorkje   
GE  192-447  Hedwigia ciliata  Recht granietmos   
GE  192-462  Dicranodontium denudatum  Priembladmos   
GE  192-462  Barbilophozia attenuata  Steil tandmos   
GE  192-462  Bazzania trilobata  Groot zweepmos   
GE  192-462  Odontoschisma denudatum  Zanddubbeltjesmos   
GE  193-425  Trichocolea tomentella  Wolmos   
GE  193-447  Hedwigia ciliata  Recht granietmos   
GE  193-450  Eurhynchium angustirete  Grof snavelmos   
GE  193-453  Riccardia latifrons  Breed moerasvorkje   
GE  194-437  Ephemerum cohaerens  Recht eendagsmos   
GE  194-446  Diphyscium foliosum  Dwergmos   
GE  194-447  Racomitrium aciculare  Oeverbisschopsmuts   
GE  194-456  Barbilophozia attenuata  Steil tandmos   
GE  194-456  Bazzania trilobata  Groot zweepmos   
GE  195-431  Ephemerum cohaerens  Recht eendagsmos   
GE  195-451  Kurzia sylvatica  Bosspinragmos   
GE  195-453  Odontoschisma denudatum  Zanddubbeltjesmos   
GE  195-457  Bazzania trilobata  Groot zweepmos   
GE  195-457  Riccardia latifrons  Breed moerasvorkje   
GE  195-459  Riccardia latifrons  Breed moerasvorkje   
GE  195-464  Riccardia multifida  Gevind moerasvorkje   
GE  196-430  Entodon concinnus  Cilindermos   
GE  196-436  Fissidens arnoldii  Klein riviervedermos   
GE  196-449  Hypnum pallescens  Klein klauwtjesmos   
GE  196-453  Odontoschisma denudatum  Zanddubbeltjesmos   
GE  196-457  Riccardia latifrons  Breed moerasvorkje   
GE  197-430  Lophocolea minor  Klein kantmos   
GE  197-449  Cephalozia lunulifolia  Echt maanmos   
GE  197-452  Cephalozia lunulifolia  Echt maanmos   
GE  198-448  Bartramia pomiformis  Gewoon appelmos   
GE  198-449  Barbilophozia attenuata  Steil tandmos   
GE  199-448  Bazzania trilobata  Groot zweepmos   
GE  199-450  Barbilophozia attenuata  Steil tandmos  Adriaan Gmelig Meyling 
GE  199-451  Cephalozia lunulifolia  Echt maanmos   
GE  199-452  Cephalozia lunulifolia  Echt maanmos   
GE  200-448  Barbilophozia attenuata  Steil tandmos   
GE  200-450  Dicranodontium denudatum  Priembladmos   
GE  200-451  Bazzania trilobata  Groot zweepmos   
GE  200-451  Riccardia latifrons  Breed moerasvorkje   
GE  200-455  Anastrophyllum minutum  Kielmos   
GE  201-448  Atrichum angustatum  Rood rimpelmos   
GE  201-451  Calypogeia azurea  Blauw buidelmos   
GE  201-451  Cephalozia catenulata  Donker maanmos   
GE  201-452  Scapania curta  Klein schoffelmos   
GE  202-446  Fissidens viridulus  Klein gezoomd vedermos   
GE  204-432  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
GE  204-447  Grimmia laevigata  Dikbladig muisjesmos   
GE  205-449  Brachythecium glareosum  Kalkdikkopmos   
GE  206-453  Plagiothecium cavifolium  Lössplatmos   
GE  207-454  Anomodon attenuatus  Klein touwtjesmos   
GE  208-436  Plagiothecium cavifolium  Lössplatmos   
GE  208-467  Entodon concinnus  Cilindermos   
GE  209-441  Taxiphyllum wissgrillii  Komkommermos   
GE  210-432  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
GE  210-432  Leptodontium gemmascens  Strodakmos   
GE  210-458  Entodon concinnus  Cilindermos   
GE  210-459  Entodon concinnus  Cilindermos   
GE  211-461  Hedwigia ciliata  Recht granietmos   
GE  212-433  Sphagnum girgensohnii  Gerafeld veenmos   
GE  212-433  Orthotrichum rogeri  Tonghaarmuts   
GE  212-463  Mnium stellare  Ongezoomd sterrenmos   
GE  213-434  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
GE  214-431  Weissia rostellata  Dwergparelmos   
GE  215-457  Mnium stellare  Ongezoomd sterrenmos   
GE  216-457  Mnium stellare  Ongezoomd sterrenmos   
GE  216-463  Racomitrium aciculare  Oeverbisschopsmuts   
GE  218-459  Scapania curta  Klein schoffelmos   
GE  220-462  Trematodon ambiguus  Langhalsmos   
GE  220-462  Preissia quadrata  Vierkantsmos   
GE  221-441  Dichodontium pellucidum  Gewoon beeksterretje   
GE  221-444  Trematodon ambiguus  Langhalsmos   
GE  222-444  Preissia quadrata  Vierkantsmos   
GE  224-445  Trematodon ambiguus  Langhalsmos   
GE  228-456  Tortella inclinata  Viltig kronkelbladmos   
GE  238-448  Trematodon ambiguus  Langhalsmos   
GE  239-447  Trematodon ambiguus  Langhalsmos   
GE  239-448  Trematodon ambiguus  Langhalsmos   
GE  242-444  Sphagnum contortum  Trilveenveenmos   
GE  248-436  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
GE  248-459  Mylia anomala  Hoogveenlevermos   
GE  249-445  Mnium stellare  Ongezoomd sterrenmos   
GE  250-442  Campyliadelphus chrysophyllus  Kalkgoudmos   
GE  250-442  Hypnum imponens  Goudklauwtjesmos   
GE  250-442  Calliergonella lindbergii  Leemklauwtjesmos   
GR  215-594  Fissidens viridulus  Klein gezoomd vedermos   
GR  216-586  Ephemerum recurvifolium  Kalkeendagsmos   
GR  218-576  Preissia quadrata  Vierkantsmos   
GR  225-596  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
GR  235-600  Neckera pumila  Klein kringmos   
GR  244-587  Tortula lanceola  Kalkkleimos   
GR  253-606  Preissia quadrata  Vierkantsmos   
GR  253-607  Preissia quadrata  Vierkantsmos   
GR  263-560  Fossombronia pusilla  Klein goudkorrelmos   
LI  171-361  Scopelophila cataractae  Ongezoomd ertsmos   
LI  175-314  Bryum torquescens  Zonneknikmos   
LI  175-314  Leiocolea badensis  Bol gladkelkje   
LI  175-315  Eucladium verticillatum  Tufmos   
LI  175-315  Plagiothecium cavifolium  Lössplatmos   
LI  175-316  Funaria pulchella  Gaaf krulmos   
LI  175-318  Aloina aloides var. aloides     
LI  176-313  Oxyrrhynchium schleicheri  Kalksnavelmos   
LI  179-312  Sphaerocarpos texanus  Gerand blaasjesmos   
LI  179-323  Plagiothecium cavifolium  Lössplatmos   
LI  180-310  Oxyrrhynchium schleicheri  Kalksnavelmos   
LI  180-310  Plagiothecium cavifolium  Lössplatmos   
LI  180-311  Mnium stellare  Ongezoomd sterrenmos   
LI  180-311  Plagiothecium cavifolium  Lössplatmos   
LI  180-311  Leiocolea bantriensis  Klein gladkelkje   
LI  180-313  Brachythecium glareosum  Kalkdikkopmos   
LI  180-313  Campylophyllum calcareum  Dwerggoudmos   
LI  180-313  Campyliadelphus chrysophyllus  Kalkgoudmos   
LI  180-313  Eucladium verticillatum  Tufmos   
LI  180-313  Oxyrrhynchium schleicheri  Kalksnavelmos   
LI  180-313  Fissidens viridulus  Klein gezoomd vedermos   
LI  180-313  Mnium stellare  Ongezoomd sterrenmos   
LI  180-313  Plagiothecium cavifolium  Lössplatmos   
LI  180-313  Leiocolea bantriensis  Klein gladkelkje   
LI  180-330  Eucladium verticillatum  Tufmos   
LI  181-317  Campyliadelphus chrysophyllus  Kalkgoudmos   
LI  181-317  Fissidens viridulus  Klein gezoomd vedermos   
LI  181-317  Microbryum curvicolle  Gebogen wintermos   
LI  181-317  Plagiothecium cavifolium  Lössplatmos   
LI  181-317  Tortula lanceola  Kalkkleimos   
LI  181-320  Plagiothecium cavifolium  Lössplatmos   
LI  182-317  Campyliadelphus chrysophyllus  Kalkgoudmos   
LI  182-317  Encalypta vulgaris  Klein klokhoedje   
LI  182-317  Oxyrrhynchium schleicheri  Kalksnavelmos   
LI  182-317  Microbryum curvicolle  Gebogen wintermos   
LI  182-317  Bryum torquescens  Zonneknikmos   
LI  182-318  Oxyrrhynchium schleicheri  Kalksnavelmos   
LI  182-318  Microbryum curvicolle  Gebogen wintermos   
LI  182-318  Pleurochaete squarrosa  Hakig kronkelbladmos   
LI  182-318  Tortula lanceola  Kalkkleimos   
LI  182-318  Thuidium abietinum  Sparrenmos   
LI  182-318  Bryum torquescens  Zonneknikmos   
LI  182-318  Atrichum angustatum  Rood rimpelmos   
LI  183-319  Brachythecium glareosum  Kalkdikkopmos   
LI  183-319  Mnium stellare  Ongezoomd sterrenmos   
LI  183-319  Neckera crispa  Groot kringmos   
LI  183-319  Plagiothecium cavifolium  Lössplatmos   
LI  183-319  Leiocolea badensis  Bol gladkelkje   
LI  183-319  Leiocolea bantriensis  Klein gladkelkje   
LI  183-319  Lophozia perssonii  Kalktrapmos   
LI  183-319  Plagiochila porelloides  Klein varentjesmos   
LI  184-312  Plagiothecium cavifolium  Lössplatmos   
LI  184-319  Plagiothecium cavifolium  Lössplatmos   
LI  185-316  Sphaerocarpos texanus  Gerand blaasjesmos   
LI  186-317  Eucladium verticillatum  Tufmos   
LI  186-317  Fissidens dubius var. dubius     
LI  186-317  Leiocolea bantriensis  Klein gladkelkje   
LI  186-318  Campylophyllum calcareum  Dwerggoudmos   
LI  186-318  Fissidens dubius var. dubius     
LI  186-318  Plagiothecium cavifolium  Lössplatmos   
LI  186-318  Leiocolea bantriensis  Klein gladkelkje   
LI  186-319  Leiocolea bantriensis  Klein gladkelkje   
LI  186-319  Preissia quadrata  Vierkantsmos   
LI  186-352  Oxyrrhynchium schleicheri  Kalksnavelmos   
LI  187-315  Oxyrrhynchium schleicheri  Kalksnavelmos   
LI  187-316  Oxyrrhynchium schleicheri  Kalksnavelmos   
LI  187-317  Oxyrrhynchium schleicheri  Kalksnavelmos   
LI  187-328  Plagiothecium cavifolium  Lössplatmos   
LI  188-308  Oxyrrhynchium schleicheri  Kalksnavelmos   
LI  188-309  Brachythecium glareosum  Kalkdikkopmos   
LI  188-309  Oxyrrhynchium schleicheri  Kalksnavelmos   
LI  188-309  Plagiothecium cavifolium  Lössplatmos   
LI  188-309  Thuidium abietinum  Sparrenmos   
LI  188-310  Acaulon muticum  Bol knopmos   
LI  188-310  Brachythecium glareosum  Kalkdikkopmos   
LI  188-310  Plagiothecium cavifolium  Lössplatmos   
LI  188-317  Oxyrrhynchium schleicheri  Kalksnavelmos   
LI  188-317  Sphaerocarpos texanus  Gerand blaasjesmos   
LI  188-318  Oxyrrhynchium schleicheri  Kalksnavelmos   
LI  189-313  Mnium stellare  Ongezoomd sterrenmos   
LI  189-314  Campyliadelphus chrysophyllus  Kalkgoudmos   
LI  189-316  Oxyrrhynchium schleicheri  Kalksnavelmos   
LI  189-316  Leiocolea badensis  Bol gladkelkje   
LI  189-317  Campylophyllum calcareum  Dwerggoudmos   
LI  189-317  Oxyrrhynchium schleicheri  Kalksnavelmos   
LI  189-317  Fissidens dubius var. dubius     
LI  189-317  Mnium stellare  Ongezoomd sterrenmos   
LI  189-323  Plagiothecium cavifolium  Lössplatmos   
LI  190-309  Ditrichum pallidum  Geel smaltandmos   
LI  190-309  Fissidens viridulus  Klein gezoomd vedermos   
LI  190-309  Atrichum angustatum  Rood rimpelmos   
LI  190-314  Campyliadelphus chrysophyllus  Kalkgoudmos   
LI  190-315  Mnium stellare  Ongezoomd sterrenmos   
LI  191-311  Ditrichum pallidum  Geel smaltandmos   
LI  191-311  Plagiothecium cavifolium  Lössplatmos   
LI  191-315  Campyliadelphus chrysophyllus  Kalkgoudmos   
LI  191-315  Encalypta vulgaris  Klein klokhoedje   
LI  191-315  Microbryum curvicolle  Gebogen wintermos   
LI  191-315  Bryum torquescens  Zonneknikmos   
LI  191-315  Cephaloziella baumgartneri  Kalkdraadmos   
LI  191-319  Campyliadelphus chrysophyllus  Kalkgoudmos   
LI  191-322  Campylophyllum calcareum  Dwerggoudmos   
LI  191-414  Myrinia pulvinata  Schubmos   
LI  192-315  Taxiphyllum wissgrillii  Komkommermos   
LI  193-315  Tortella inflexa  Klein kronkelbladmos   
LI  193-348  Oxyrrhynchium schleicheri  Kalksnavelmos   
LI  194-307  Plagiothecium cavifolium  Lössplatmos   
LI  194-312  Mnium stellare  Ongezoomd sterrenmos   
LI  194-319  Brachythecium glareosum  Kalkdikkopmos   
LI  194-409  Myrinia pulvinata  Schubmos   
LI  194-411  Anomodon attenuatus  Klein touwtjesmos   
LI  194-411  Myrinia pulvinata  Schubmos   
LI  195-308  Ditrichum pallidum  Geel smaltandmos   
LI  195-308  Hypnum pallescens  Klein klauwtjesmos   
LI  195-310  Fissidens viridulus  Klein gezoomd vedermos   
LI  195-318  Campyliadelphus chrysophyllus  Kalkgoudmos   
LI  195-319  Didymodon acutus  Spits dubbeltandmos   
LI  195-406  Myrinia pulvinata  Schubmos   
LI  199-314  Plagiothecium cavifolium  Lössplatmos   
LI  200-322  Plagiothecium cavifolium  Lössplatmos   
LI  200-399  Myrinia pulvinata  Schubmos   
LI  206-355  Sphagnum majus  Dof veenmos   
LI  207-355  Sphagnum majus  Dof veenmos   
NB  76-385  Leiocolea badensis  Bol gladkelkje  Petra van der Wiel 
NB  76-385  Preissia quadrata  Vierkantsmos  Petra van der Wiel 
NB  80-406  Preissia quadrata  Vierkantsmos  Petra van der Wiel 
NB  97-409  Oxyrrhynchium schleicheri  Kalksnavelmos   
NB  104-404  Orthotrichum rogeri  Tonghaarmuts   
NB  104-414  Fissidens arnoldii  Klein riviervedermos   
NB  105-401  Cynodontium polycarpon var. polycarpon     
NB  106-394  Anthoceros punctatus  Zwart hauwmos  Petra van der Wiel 
NB  106-401  Anthoceros punctatus  Zwart hauwmos   
NB  107-394  Anthoceros punctatus  Zwart hauwmos  Petra van der Wiel 
NB  111-414  Fissidens arnoldii  Klein riviervedermos   
NB  111-414  Plagiomnium medium  Bergboogsterrenmos   
NB  111-421  Leiocolea badensis  Bol gladkelkje   
NB  112-395  Cladopodiella francisci  Dicht stompmos   
NB  112-396  Cladopodiella francisci  Dicht stompmos   
NB  112-414  Anomodon attenuatus  Klein touwtjesmos   
NB  112-420  Orthotrichum rogeri  Tonghaarmuts   
NB  112-422  Dichodontium pellucidum  Gewoon beeksterretje   
NB  112-423  Polytrichum alpinum  Berghaarmos   
NB  112-423  Dialytrichia mucronata var. mucronata     
NB  113-413  Fossombronia pusilla  Klein goudkorrelmos   
NB  113-421  Zygodon dentatus  Getand iepenmos   
NB  114-380  Thuidium assimile  Zweepthujamos   
NB  114-382  Racomitrium canescens var. ericoides  Geveerde bisschopsmuts   
NB  114-389  Plagiomnium medium  Bergboogsterrenmos   
NB  114-423  Dialytrichia mucronata var. mucronata     
NB  117-394  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
NB  119-425  Brachythecium glareosum  Kalkdikkopmos   
NB  119-425  Entodon concinnus  Cilindermos   
NB  119-425  Thuidium abietinum  Sparrenmos   
NB  120-392  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
NB  120-405  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
NB  120-416  Aloina aloides var. aloides     
NB  121-380  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
NB  122-380  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
NB  124-416  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
NB  124-422  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
NB  124-426  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
NB  125-410  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
NB  125-418  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
NB  126-420  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
NB  128-396  Fossombronia pusilla  Klein goudkorrelmos   
NB  128-396  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
NB  129-394  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
NB  129-410  Calypogeia sphagnicola  Veenbuidelmos   
NB  129-411  Riccardia multifida  Gevind moerasvorkje   
NB  129-413  Sphagnum contortum  Trilveenveenmos   
NB  129-423  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
NB  130-394  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
NB  130-422  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
NB  130-422  Weissia rostellata  Dwergparelmos   
NB  135-405  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
NB  137-403  Fossombronia pusilla  Klein goudkorrelmos   
NB  137-405  Pterigynandrum filiforme  Stekeltjesmos   
NB  137-405  Scapania compacta  Gedrongen schoffelmos   
NB  137-406  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
NB  137-414  Thuidium abietinum  Sparrenmos   
NB  140-406  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
NB  143-381  Leptodon smithii  Slakkenhuismos   
NB  143-381  Neckera pumila  Klein kringmos   
NB  143-381  Cynodontium polycarpon var. strumiferum     
NB  144-374  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
NB  144-399  Ulota coarctata  Stijf kroesmos   
NB  147-395  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
NB  147-398  Kurzia sylvatica  Bosspinragmos   
NB  148-386  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
NB  148-397  Anthoceros punctatus  Zwart hauwmos   
NB  150-367  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
NB  151-366  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
NB  151-368  Scopelophila cataractae  Ongezoomd ertsmos   
NB  154-365  Scopelophila cataractae  Ongezoomd ertsmos   
NB  154-375  Hypnum pallescens  Klein klauwtjesmos   
NB  154-376  Pseudobryum cinclidioides  Zwartsteelsterrenmos   
NB  154-376  Pterigynandrum filiforme  Stekeltjesmos   
NB  154-391  Anthoceros punctatus  Zwart hauwmos   
NB  155-392  Oxyrrhynchium schleicheri  Kalksnavelmos   
NB  156-386  Anthoceros punctatus  Zwart hauwmos   
NB  156-390  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
NB  157-375  Hypnum pallescens  Klein klauwtjesmos   
NB  157-385  Scapania curta  Klein schoffelmos   
NB  157-390  Racomitrium canescens var. ericoides  Geveerde bisschopsmuts   
NB  157-394  Physcomitrium sphaericum  Bol knikkertjesmos   
NB  158-378  Scopelophila cataractae  Ongezoomd ertsmos   
NB  158-384  Eurhynchium angustirete  Grof snavelmos   
NB  158-386  Bartramia pomiformis  Gewoon appelmos   
NB  158-386  Anthoceros punctatus  Zwart hauwmos   
NB  159-370  Kurzia sylvatica  Bosspinragmos   
NB  160-397  Grimmia orbicularis  Bolrond muisjesmos   
NB  160-423  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
NB  161-375  Tritomaria exsectiformis  Gewoon gootmos   
NB  162-367  Scopelophila cataractae  Ongezoomd ertsmos   
NB  163-367  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
NB  163-370  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
NB  163-375  Cladopodiella francisci  Dicht stompmos   
NB  163-396  Zygodon dentatus  Getand iepenmos   
NB  164-373  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
NB  164-374  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
NB  164-374  Tritomaria exsectiformis  Gewoon gootmos   
NB  164-395  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
NB  165-384  Pseudobryum cinclidioides  Zwartsteelsterrenmos   
NB  166-368  Jungermannia hyalina  Rood oortjesmos   
NB  166-384  Leptodon smithii  Slakkenhuismos   
NB  167-366  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
NB  168-379  Neckera pumila  Klein kringmos   
NB  168-379  Pterigynandrum filiforme  Stekeltjesmos   
NB  168-384  Bartramia pomiformis  Gewoon appelmos   
NB  169-378  Cladopodiella francisci  Dicht stompmos   
NB  169-381  Pterigynandrum filiforme  Stekeltjesmos   
NB  170-376  Eurhynchium angustirete  Grof snavelmos   
NB  171-370  Scopelophila cataractae  Ongezoomd ertsmos   
NB  171-378  Orthotrichum consimile  Vlierhaarmuts   
NB  171-386  Sphaerocarpos texanus  Gerand blaasjesmos   
NB  172-377  Kurzia sylvatica  Bosspinragmos   
NB  172-381  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
NB  172-382  Sphagnum subsecundum  Moerasveenmos   
NB  173-377  Bartramia pomiformis  Gewoon appelmos   
NB  173-377  Eurhynchium angustirete  Grof snavelmos   
NB  173-379  Cladopodiella francisci  Dicht stompmos   
NB  174-373  Scopelophila cataractae  Ongezoomd ertsmos   
NB  174-375  Kurzia sylvatica  Bosspinragmos   
NB  174-394  Plagiothecium cavifolium  Lössplatmos   
NB  175-375  Jungermannia hyalina  Rood oortjesmos   
NB  175-390  Sematophyllum substrumulosum  Schorsdekmos  Mark Smits 
NB  176-377  Leiocolea bantriensis  Klein gladkelkje  Rick Verrijt 
NB  176-379  Fossombronia pusilla  Klein goudkorrelmos   
NB  176-380  Thuidium abietinum  Sparrenmos   
NB  176-384  Hedwigia ciliata  Recht granietmos   
NB  176-392  Orthotrichum rogeri  Tonghaarmuts  Mark Smits 
NB  177-380  Fossombronia pusilla  Klein goudkorrelmos   
NB  177-393  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
NB  180-374  Neckera pumila  Klein kringmos   
NB  180-374  Ulota coarctata  Stijf kroesmos   
NB  180-374  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
NB  180-381  Ptychomitrium polyphyllum  Plooimuts   
NB  180-394  Eurhynchium angustirete  Grof snavelmos   
NB  180-394  Kurzia sylvatica  Bosspinragmos   
NB  180-396  Drepanocladus sendtneri  Gekruld sikkelmos   
NB  181-378  Pterigynandrum filiforme  Stekeltjesmos   
NB  181-381  Hedwigia ciliata  Recht granietmos   
NB  181-383  Neckera pumila  Klein kringmos   
NB  181-383  Zygodon dentatus  Getand iepenmos   
NB  181-393  Sphagnum quinquefarium  Bosveenmos   
NB  181-394  Eurhynchium angustirete  Grof snavelmos   
NB  181-395  Eurhynchium angustirete  Grof snavelmos   
NB  181-395  Hypnum imponens  Goudklauwtjesmos   
NB  182-380  Orthotrichum rogeri  Tonghaarmuts   
NB  182-381  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
NB  182-393  Plasteurhynchium striatulum  Geplooid palmpjesmos   
NB  182-394  Jungermannia caespiticia  Klein oortjesmos   
NB  182-394  Odontoschisma denudatum  Zanddubbeltjesmos   
NB  182-395  Jungermannia caespiticia  Klein oortjesmos   
NB  183-393  Hypnum imponens  Goudklauwtjesmos   
NB  184-378  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
NB  185-392  Grimmia orbicularis  Bolrond muisjesmos   
NB  185-392  Cladopodiella francisci  Dicht stompmos   
NB  186-377  Pterigynandrum filiforme  Stekeltjesmos   
NB  189-377  Eurhynchium angustirete  Grof snavelmos   
NB  189-377  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
NB  189-379  Eurhynchium angustirete  Grof snavelmos   
NB  194-397  Eurhynchium angustirete  Grof snavelmos   
NH  95-485  Pleurochaete squarrosa  Hakig kronkelbladmos   
NH  95-486  Pleurochaete squarrosa  Hakig kronkelbladmos   
NH  98-490  Campyliadelphus chrysophyllus  Kalkgoudmos   
NH  98-490  Zygodon viridissimus var. stirtonii     
NH  98-491  Campyliadelphus chrysophyllus  Kalkgoudmos   
NH  98-493  Campyliadelphus chrysophyllus  Kalkgoudmos   
NH  99-488  Zygodon viridissimus var. stirtonii     
NH  99-489  Campyliadelphus chrysophyllus  Kalkgoudmos   
NH  99-489  Zygodon viridissimus var. stirtonii     
NH  99-491  Campyliadelphus chrysophyllus  Kalkgoudmos   
NH  99-494  Campyliadelphus chrysophyllus  Kalkgoudmos   
NH  99-494  Encalypta vulgaris  Klein klokhoedje   
NH  99-494  Tortula lanceola  Kalkkleimos   
NH  99-494  Zygodon viridissimus var. stirtonii     
NH  99-495  Encalypta vulgaris  Klein klokhoedje   
NH  99-495  Zygodon viridissimus var. stirtonii     
NH  100-490  Campyliadelphus chrysophyllus  Kalkgoudmos   
NH  100-494  Tortula lanceola  Kalkkleimos   
NH  100-495  Zygodon viridissimus var. stirtonii     
NH  101-491  Campyliadelphus chrysophyllus  Kalkgoudmos   
NH  101-491  Plagiothecium cavifolium  Lössplatmos   
NH  102-491  Zygodon viridissimus var. stirtonii     
NH  102-492  Zygodon viridissimus var. stirtonii     
NH  102-493  Zygodon viridissimus var. stirtonii     
NH  102-503  Pleurochaete squarrosa  Hakig kronkelbladmos  Jeanette den Herder 
NH  102-511  Campyliadelphus elodes  Tenger goudmos   
NH  103-507  Zygodon viridissimus var. stirtonii     
NH  103-509  Campylopus fragilis  Bossig kronkelsteeltje   
NH  104-496  Zygodon viridissimus var. stirtonii     
NH  104-508  Zygodon viridissimus var. stirtonii     
NH  104-518  Campylopus fragilis  Bossig kronkelsteeltje   
NH  105-509  Thuidium abietinum  Sparrenmos   
NH  105-516  Campylopus fragilis  Bossig kronkelsteeltje   
NH  106-492  Tortula lanceola  Kalkkleimos   
NH  107-534  Pseudocalliergon lycopodioides  Wolfsklauwmos   
NH  108-520  Zygodon viridissimus var. stirtonii     
NH  110-560  Preissia quadrata  Vierkantsmos   
NH  110-562  Frullania tamarisci  Flesjesroestmos   
NH  111-564  Anthoceros punctatus  Zwart hauwmos   
NH  112-564  Anthoceros punctatus  Zwart hauwmos   
NH  114-569  Campyliadelphus elodes  Tenger goudmos  Niko Buiten 
NH  114-570  Pseudocalliergon lycopodioides  Wolfsklauwmos  Niko Buiten 
NH  114-570  Drepanocladus sendtneri  Gekruld sikkelmos  Niko Buiten 
NH  114-570  Frullania tamarisci  Flesjesroestmos  Niko Buiten 
NH  116-574  Campyliadelphus elodes  Tenger goudmos   
NH  117-574  Drepanocladus sendtneri  Gekruld sikkelmos   
NH  118-486  Myrinia pulvinata  Schubmos   
NH  118-573  Bartramia pomiformis  Gewoon appelmos  Niko Buiten 
NH  118-574  Frullania tamarisci  Flesjesroestmos   
NH  118-576  Frullania tamarisci  Flesjesroestmos   
NH  119-576  Frullania tamarisci  Flesjesroestmos   
NH  125-485  Fissidens viridulus  Klein gezoomd vedermos   
NH  133-469  Campyliadelphus elodes  Tenger goudmos   
NH  133-469  Riccardia multifida  Gevind moerasvorkje   
NH  133-475  Campyliadelphus elodes  Tenger goudmos   
NH  133-475  Riccardia multifida  Gevind moerasvorkje   
NH  134-470  Sphagnum contortum  Trilveenveenmos   
NH  134-475  Riccardia multifida  Gevind moerasvorkje   
NH  134-494  Rhynchostegiella curviseta  Dwergsnavelmos   
NH  135-479  Sphagnum angustifolium  Smalbladig veenmos   
NH  135-495  Rhynchostegiella curviseta  Dwergsnavelmos   
NH  139-466  Odontoschisma denudatum  Zanddubbeltjesmos   
NH  139-474  Campylopus brevipilus  Kortharig kronkelsteeltje   
NH  145-522  Ephemerum recurvifolium  Kalkeendagsmos   
NH  145-522  Rhynchostegiella curviseta  Dwergsnavelmos   
OV  190-531  Campyliadelphus elodes  Tenger goudmos   
OV  190-532  Campyliadelphus elodes  Tenger goudmos   
OV  191-534  Campyliadelphus elodes  Tenger goudmos   
OV  193-530  Rhizomnium pseudopunctatum  Kwelviltsterrenmos   
OV  193-531  Rhizomnium pseudopunctatum  Kwelviltsterrenmos   
OV  194-530  Drepanocladus sendtneri  Gekruld sikkelmos   
OV  194-531  Rhizomnium pseudopunctatum  Kwelviltsterrenmos   
OV  194-532  Drepanocladus sendtneri  Gekruld sikkelmos   
OV  194-532  Rhizomnium pseudopunctatum  Kwelviltsterrenmos   
OV  195-533  Rhizomnium pseudopunctatum  Kwelviltsterrenmos   
OV  197-504  Anomodon attenuatus  Klein touwtjesmos   
OV  197-504  Thuidium abietinum  Sparrenmos   
OV  198-525  Campyliadelphus elodes  Tenger goudmos  Jan-Erik Plantinga 
OV  198-525  Pseudobryum cinclidioides  Zwartsteelsterrenmos  Jan-Erik Plantinga 
OV  199-519  Scorpidium cossonii  Groen schorpioenmos   
OV  199-525  Pseudobryum cinclidioides  Zwartsteelsterrenmos   
OV  200-521  Rhizomnium pseudopunctatum  Kwelviltsterrenmos   
OV  202-519  Pseudobryum cinclidioides  Zwartsteelsterrenmos   
OV  202-528  Pseudobryum cinclidioides  Zwartsteelsterrenmos   
OV  202-538  Haplomitrium hookeri  Mijtermos   
OV  204-521  Scorpidium revolvens  Purper schorpioenmos   
OV  204-521  Pseudocalliergon trifarium  Wormmos   
OV  204-527  Pseudobryum cinclidioides  Zwartsteelsterrenmos   
OV  204-527  Sphagnum contortum  Trilveenveenmos   
OV  204-527  Thuidium abietinum  Sparrenmos   
OV  204-539  Kurzia sylvatica  Bosspinragmos   
OV  205-514  Scorpidium revolvens  Purper schorpioenmos   
OV  206-491  Thuidium abietinum  Sparrenmos   
OV  206-522  Drepanocladus sendtneri  Gekruld sikkelmos   
OV  206-522  Philonotis marchica  Kraggestaartjesmos   
OV  212-511  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
OV  222-479  Hypnum imponens  Goudklauwtjesmos   
OV  228-500  Kurzia sylvatica  Bosspinragmos   
OV  228-507  Cladopodiella francisci  Dicht stompmos   
OV  229-506  Barbilophozia hatcheri  Gestekeld tandmos   
OV  232-488  Mylia anomala  Hoogveenlevermos   
OV  233-488  Thuidium abietinum  Sparrenmos   
OV  233-507  Kurzia sylvatica  Bosspinragmos   
OV  234-506  Kurzia sylvatica  Bosspinragmos   
OV  244-469  Hypnum imponens  Goudklauwtjesmos   
OV  244-469  Thuidium delicatulum  Fraai thujamos   
OV  251-491  Philonotis arnellii  Slank staartjesmos   
OV  251-491  Anthoceros caucasicus  Gestekeld hauwmos   
OV  252-464  Trematodon ambiguus  Langhalsmos   
OV  254-496  Sphagnum riparium  Uitgebeten veenmos   
OV  254-496  Trematodon ambiguus  Langhalsmos   
OV  255-477  Campyliadelphus elodes  Tenger goudmos   
OV  255-496  Riccardia multifida  Gevind moerasvorkje   
OV  257-488  Thuidium abietinum  Sparrenmos   
OV  257-488  Trematodon ambiguus  Langhalsmos   
OV  257-494  Sphagnum contortum  Trilveenveenmos   
OV  260-478  Dichodontium pellucidum  Gewoon beeksterretje   
OV  263-479  Anthoceros punctatus  Zwart hauwmos   
OV  264-480  Scapania curta  Klein schoffelmos   
OV  265-495  Trematodon ambiguus  Langhalsmos   
OV  268-485  Philonotis arnellii  Slank staartjesmos   
OV  268-486  Trematodon ambiguus  Langhalsmos   
OV  268-488  Anthoceros caucasicus  Gestekeld hauwmos   
UT  114-459  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
UT  124-447  Weissia rostellata  Dwergparelmos   
UT  132-461  Eurhynchium angustirete  Grof snavelmos   
UT  133-447  Ulota coarctata  Stijf kroesmos   
UT  133-466  Sphagnum girgensohnii  Gerafeld veenmos   
UT  135-464  Campyliadelphus elodes  Tenger goudmos   
UT  148-462  Campylopus fragilis  Bossig kronkelsteeltje   
UT  149-442  Racomitrium aciculare  Oeverbisschopsmuts   
UT  149-461  Tritomaria exsectiformis  Gewoon gootmos   
UT  152-457  Campylopus fragilis  Bossig kronkelsteeltje   
UT  161-449  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
UT  161-461  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
UT  165-445  Riccardia multifida  Gevind moerasvorkje   
ZE  40-383  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
ZE  45-402  Riccardia multifida  Gevind moerasvorkje   
ZE  70-402  Leiocolea badensis  Bol gladkelkje   
ZH  49-422  Preissia quadrata  Vierkantsmos   
ZH  63-436  Thuidium abietinum  Sparrenmos   
ZH  63-437  Leiocolea badensis  Bol gladkelkje   
ZH  64-436  Encalypta vulgaris  Klein klokhoedje   
ZH  64-437  Leiocolea badensis  Bol gladkelkje   
ZH  79-436  Fissidens viridulus  Klein gezoomd vedermos   
ZH  85-432  Grimmia orbicularis  Bolrond muisjesmos  Hans Meijer 
ZH  89-435  Rhynchostegium rotundifolium  Rondbladig snavelmos   
ZH  92-436  Entodon concinnus  Cilindermos   
ZH  92-478  Pleurochaete squarrosa  Hakig kronkelbladmos   
ZH  93-476  Campyliadelphus elodes  Tenger goudmos   
ZH  93-477  Pterigynandrum filiforme  Stekeltjesmos   
ZH  93-480  Campyliadelphus chrysophyllus  Kalkgoudmos   
ZH  94-427  Grimmia orbicularis  Bolrond muisjesmos   
ZH  94-479  Pleurochaete squarrosa  Hakig kronkelbladmos   
ZH  94-480  Rhytidium rugosum  Buizerdmos   
ZH  94-481  Campyliadelphus chrysophyllus  Kalkgoudmos   
ZH  94-481  Rhytidium rugosum  Buizerdmos   
ZH  95-436  Grimmia orbicularis  Bolrond muisjesmos   
ZH  95-474  Grimmia orbicularis  Bolrond muisjesmos   
ZH  96-480  Pleurochaete squarrosa  Hakig kronkelbladmos   
ZH  104-418  Fissidens arnoldii  Klein riviervedermos   
ZH  105-417  Orthotrichum consimile  Vlierhaarmuts   
ZH  112-461  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
ZH  113-424  Orthotrichum rogeri  Tonghaarmuts   
ZH  115-425  Fissidens arnoldii  Klein riviervedermos   
ZH  116-425  Rhynchostegiella curviseta  Dwergsnavelmos   
ZH  117-448  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
ZH  117-462  Sphagnum contortum  Trilveenveenmos   
ZH  117-464  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
ZH  123-438  Fossombronia pusilla  Klein goudkorrelmos   
ZH  124-435  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
ZH  127-433  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
ZH  128-436  Weissia rostellata  Dwergparelmos   
ZH  128-440  Weissia rostellata  Dwergparelmos   
ZH  130-439  Weissia rostellata  Dwergparelmos   
ZH  131-435  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
ZH  132-433  Weissia rostellata  Dwergparelmos   
ZH  133-438  Weissia rostellata  Dwergparelmos   
ZH  134-438  Weissia rostellata  Dwergparelmos   
ZH  135-438  Weissia rostellata  Dwergparelmos   
ZH  135-441  Weissia rostellata  Dwergparelmos   
ZH  135-442  Weissia rostellata  Dwergparelmos