BLWG - Staat dit mos er nog?

Op de kaart staan kilometerhokken waarin zeldzame mossen tussen 10 en 20 jaar geleden voor het laatst zijn gemeld. De BLWG wil graag actuele waarnemingen van deze soorten hebben om de landelijk trend beter te kunnen bepalen. De kaart wordt wekelijks automatisch bijgewerkt met waarnemingen die via de NDFF Verspreidingsatlas, met de VERA-app, via Telmee.nl en waarneming.nl zijn ingevoerd en gevalideerd

Heb je de soort teruggevonden, geef de waarneming dan door. Geef daarbij de detailcoordinaten van de afzonderlijke groeiplaatsen aan en geef een omschrijving van de populatiegrootte en het biotoop. Komt een soort in het hele kilometerhok nergens meer voor, geef dan een nulwaarneming door.

Pas als nieuwe gegevens verwerkt zijn in de NDFF verdwijnen de kilometerhokken van de kaart. Dit duurt meestal enkele dagen tot enkele weken.

Tip: reserveer via de kaart alvast een kilometerhok wanneer je daar wilt gaan zoeken.


   

Zoom in naar het gewenste gebied, klik op een icoon voor meer informatie.   groen = beschikbaar   rood = hok geclaimd   geel = mijn hokken

 
 

Alle kilometerhokken met te actualiseren groeiplaatsen

provincie hok soort gereserveerd door
DR  212-535  Sphagnum riparium  Uitgebeten veenmos   
DR  212-536  Sphagnum riparium  Uitgebeten veenmos   
DR  215-534  Ptychomitrium polyphyllum  Plooimuts   
DR  215-543  Sphagnum girgensohnii  Gerafeld veenmos   
DR  215-544  Cladopodiella francisci  Dicht stompmos   
DR  215-544  Kurzia sylvatica  Bosspinragmos   
DR  218-541  Racomitrium aciculare  Oeverbisschopsmuts   
DR  221-533  Thuidium abietinum  Sparrenmos   
DR  222-526  Sphagnum majus  Dof veenmos   
DR  222-534  Cephalozia lunulifolia  Echt maanmos   
DR  222-535  Campylopus brevipilus  Kortharig kronkelsteeltje   
DR  223-543  Sphagnum majus  Dof veenmos   
DR  225-538  Odontoschisma denudatum  Zanddubbeltjesmos   
DR  225-539  Odontoschisma denudatum  Zanddubbeltjesmos   
DR  226-539  Scapania compacta  Gedrongen schoffelmos   
DR  229-552  Splachnum ampullaceum  Kruikmos   
DR  229-553  Mylia anomala  Hoogveenlevermos   
DR  230-567  Calypogeia sphagnicola  Veenbuidelmos   
DR  230-569  Campylopus brevipilus  Kortharig kronkelsteeltje   
DR  231-564  Andreaea rupestris  Ongenerfd hunebedmos   
DR  232-540  Entodon concinnus  Cilindermos   
DR  232-540  Thuidium abietinum  Sparrenmos   
DR  233-540  Entodon concinnus  Cilindermos   
DR  233-555  Kurzia sylvatica  Bosspinragmos   
DR  236-548  Scopelophila cataractae  Ongezoomd ertsmos   
DR  237-557  Racomitrium heterostichum var. obtusum  Stompe bisschopsmuts   
DR  239-559  Barbilophozia hatcheri  Gestekeld tandmos   
DR  239-559  Scapania compacta  Gedrongen schoffelmos   
DR  239-562  Tortella inclinata  Viltig kronkelbladmos   
DR  239-563  Sphagnum subsecundum  Moerasveenmos   
DR  239-563  Tortella inclinata  Viltig kronkelbladmos   
DR  245-554  Racomitrium fasciculare  Kale bisschopsmuts   
DR  246-552  Racomitrium aciculare  Oeverbisschopsmuts   
DR  246-552  Racomitrium heterostichum var. alopecurum     
DR  246-554  Racomitrium fasciculare  Kale bisschopsmuts   
DR  247-554  Racomitrium fasciculare  Kale bisschopsmuts   
DR  248-537  Racomitrium heterostichum var. obtusum  Stompe bisschopsmuts   
DR  248-552  Andreaea rupestris  Ongenerfd hunebedmos   
DR  248-552  Racomitrium aciculare  Oeverbisschopsmuts   
DR  249-550  Racomitrium heterostichum var. obtusum  Stompe bisschopsmuts   
DR  249-552  Racomitrium heterostichum var. obtusum  Stompe bisschopsmuts   
DR  250-551  Andreaea rothii  Generfd hunebedmos   
DR  250-551  Andreaea rupestris  Ongenerfd hunebedmos   
DR  251-543  Sphagnum quinquefarium  Bosveenmos   
DR  252-542  Racomitrium heterostichum var. obtusum  Stompe bisschopsmuts   
DR  253-545  Racomitrium fasciculare  Kale bisschopsmuts   
DR  254-543  Andreaea rupestris  Ongenerfd hunebedmos   
DR  260-555  Didymodon ferrugineus  Hakig dubbeltandmos   
DR  264-540  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
DR  266-524  Mylia anomala  Hoogveenlevermos   
DR  267-523  Sphagnum riparium  Uitgebeten veenmos   
DR  268-524  Sphagnum riparium  Uitgebeten veenmos   
FL  141-484  Fissidens viridulus  Klein gezoomd vedermos   
FL  148-483  Neckera pumila  Klein kringmos   
FL  154-474  Rhynchostegiella curviseta  Dwergsnavelmos   
FL  155-475  Ulota coarctata  Stijf kroesmos   
FL  155-475  Pterigynandrum filiforme  Stekeltjesmos   
FL  156-474  Sematophyllum substrumulosum  Schorsdekmos   
FL  157-474  Thuidium delicatulum  Fraai thujamos   
FL  158-514  Hedwigia ciliata  Recht granietmos   
FL  160-478  Leptodon smithii  Slakkenhuismos   
FL  160-478  Neckera crispa  Groot kringmos   
FL  160-509  Hedwigia ciliata  Recht granietmos   
FL  161-481  Neckera crispa  Groot kringmos   
FL  161-481  Ulota coarctata  Stijf kroesmos   
FL  162-482  Zygodon dentatus  Getand iepenmos   
FL  162-502  Orthotrichum rogeri  Tonghaarmuts   
FL  165-478  Thuidium delicatulum  Fraai thujamos   
FL  165-478  Sematophyllum substrumulosum  Schorsdekmos   
FL  170-489  Neckera crispa  Groot kringmos   
FL  170-489  Pterigynandrum filiforme  Stekeltjesmos   
FL  171-508  Orthotrichum consimile  Vlierhaarmuts   
FL  174-495  Neckera pumila  Klein kringmos   
FL  188-521  Racomitrium heterostichum var. obtusum  Stompe bisschopsmuts   
FL  191-520  Rhynchostegiella curviseta  Dwergsnavelmos   
FR  124-584  Bryum marratii  Zilt knikmos   
FR  125-584  Bryum marratii  Zilt knikmos   
FR  142-599  Thuidium delicatulum  Fraai thujamos   
FR  146-600  Rhizomnium pseudopunctatum  Kwelviltsterrenmos   
FR  153-563  Bryum marratii  Zilt knikmos   
FR  153-563  Rhynchostegiella curviseta  Dwergsnavelmos   
FR  172-607  Sphagnum fuscum  Bruin veenmos   
FR  173-608  Bryum marratii  Zilt knikmos   
FR  174-608  Bryum marratii  Zilt knikmos   
FR  176-560  Orthotrichum rogeri  Tonghaarmuts   
FR  178-548  Eucladium verticillatum  Tufmos   
FR  180-547  Ulota coarctata  Stijf kroesmos   
FR  180-580  Schistidium elegantulum  Fraai achterlichtmos  Masha Barycheva 
FR  180-580  Schistidium elegantulum  Fraai achterlichtmos  Masha Barycheva 
FR  181-560  Orthotrichum rogeri  Tonghaarmuts   
FR  191-570  Rhizomnium pseudopunctatum  Kwelviltsterrenmos   
FR  191-571  Pseudobryum cinclidioides  Zwartsteelsterrenmos   
FR  194-578  Schistidium elegantulum  Fraai achterlichtmos   
FR  195-561  Orthotrichum rogeri  Tonghaarmuts   
FR  195-598  Ephemerum recurvifolium  Kalkeendagsmos   
FR  198-544  Bartramia pomiformis  Gewoon appelmos   
FR  200-553  Orthotrichum rogeri  Tonghaarmuts   
FR  201-551  Hedwigia ciliata  Recht granietmos   
FR  201-576  Bartramia pomiformis  Gewoon appelmos   
FR  201-577  Bartramia pomiformis  Gewoon appelmos   
FR  202-551  Hypnum pallescens  Klein klauwtjesmos   
FR  202-576  Bartramia pomiformis  Gewoon appelmos   
FR  202-582  Bartramia pomiformis  Gewoon appelmos   
FR  204-578  Fossombronia pusilla  Klein goudkorrelmos   
FR  205-611  Campyliadelphus elodes  Tenger goudmos   
FR  205-611  Pseudocalliergon lycopodioides  Wolfsklauwmos   
FR  205-611  Scorpidium cossonii  Groen schorpioenmos   
FR  205-611  Drepanocladus sendtneri  Gekruld sikkelmos   
FR  206-612  Bryum marratii  Zilt knikmos   
FR  207-553  Calypogeia sphagnicola  Veenbuidelmos   
FR  207-612  Bryum marratii  Zilt knikmos   
FR  208-611  Haplomitrium hookeri  Mijtermos   
FR  210-563  Racomitrium aciculare  Oeverbisschopsmuts   
FR  214-551  Zygodon dentatus  Getand iepenmos   
FR  217-562  Kurzia sylvatica  Bosspinragmos   
FR  221-556  Sphagnum fuscum  Bruin veenmos   
GE  146-437  Hedwigia ciliata  Recht granietmos   
GE  147-426  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
GE  147-426  Leptodontium gemmascens  Strodakmos   
GE  147-427  Rhynchostegiella curviseta  Dwergsnavelmos   
GE  148-426  Anomodon attenuatus  Klein touwtjesmos   
GE  149-417  Weissia squarrosa  Vertakt vliesjesmos   
GE  152-423  Fissidens arnoldii  Klein riviervedermos   
GE  152-431  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
GE  154-425  Fissidens arnoldii  Klein riviervedermos   
GE  156-429  Fissidens arnoldii  Klein riviervedermos   
GE  160-427  Weissia rostellata  Dwergparelmos   
GE  160-428  Weissia rostellata  Dwergparelmos   
GE  160-434  Microbryum floerkeanum  Knopwintermos   
GE  162-433  Dialytrichia mucronata var. mucronata     
GE  163-431  Weissia rostellata  Dwergparelmos   
GE  165-431  Weissia rostellata  Dwergparelmos   
GE  165-472  Trematodon ambiguus  Langhalsmos   
GE  166-441  Dialytrichia mucronata var. mucronata     
GE  166-472  Trematodon ambiguus  Langhalsmos   
GE  166-472  Preissia quadrata  Vierkantsmos   
GE  167-438  Tortella inclinata  Viltig kronkelbladmos   
GE  168-435  Microbryum floerkeanum  Knopwintermos   
GE  168-435  Physcomitrium eurystomum  Eirond knikkertjesmos   
GE  168-435  Dialytrichia mucronata var. mucronata     
GE  168-468  Kurzia sylvatica  Bosspinragmos   
GE  169-435  Physcomitrium eurystomum  Eirond knikkertjesmos   
GE  169-439  Ephemerum recurvifolium  Kalkeendagsmos   
GE  169-445  Scorpidium cossonii  Groen schorpioenmos   
GE  170-440  Fissidens viridulus  Klein gezoomd vedermos   
GE  170-440  Bryum torquescens  Zonneknikmos   
GE  174-425  Acaulon muticum  Bol knopmos   
GE  174-430  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
GE  175-434  Fissidens arnoldii  Klein riviervedermos   
GE  175-442  Racomitrium aciculare  Oeverbisschopsmuts   
GE  175-442  Hedwigia stellata  Stergranietmos   
GE  175-447  Racomitrium fasciculare  Kale bisschopsmuts   
GE  175-481  Sphagnum quinquefarium  Bosveenmos   
GE  176-429  Weissia rostellata  Dwergparelmos   
GE  176-429  Weissia squarrosa  Vertakt vliesjesmos   
GE  176-442  Eurhynchium angustirete  Grof snavelmos   
GE  177-439  Ephemerum recurvifolium  Kalkeendagsmos   
GE  177-479  Odontoschisma denudatum  Zanddubbeltjesmos   
GE  177-480  Riccardia latifrons  Breed moerasvorkje   
GE  177-483  Scapania undulata  Beekschoffelmos   
GE  178-476  Cladopodiella francisci  Dicht stompmos   
GE  178-479  Riccardia latifrons  Breed moerasvorkje   
GE  178-480  Sphagnum girgensohnii  Gerafeld veenmos   
GE  179-433  Fissidens arnoldii  Klein riviervedermos   
GE  179-464  Sphagnum quinquefarium  Bosveenmos   
GE  180-433  Ephemerum cohaerens  Recht eendagsmos   
GE  182-454  Riccardia latifrons  Breed moerasvorkje   
GE  182-457  Cephalozia lunulifolia  Echt maanmos   
GE  182-457  Riccardia latifrons  Breed moerasvorkje   
GE  183-448  Sphagnum girgensohnii  Gerafeld veenmos   
GE  183-448  Sphagnum quinquefarium  Bosveenmos   
GE  184-455  Campylophyllum calcareum  Dwerggoudmos   
GE  184-465  Barbilophozia hatcheri  Gestekeld tandmos   
GE  184-476  Cephalozia lunulifolia  Echt maanmos   
GE  184-484  Hypnum imponens  Goudklauwtjesmos   
GE  185-431  Fissidens arnoldii  Klein riviervedermos   
GE  185-431  Microbryum floerkeanum  Knopwintermos   
GE  185-459  Seligeria recurvata  Gebogen penseelmos   
GE  185-459  Blindia acuta  Spettermos   
GE  186-431  Ephemerum cohaerens  Recht eendagsmos   
GE  186-431  Ephemerum rutheanum  Oevereendagsmos   
GE  187-478  Calliergonella lindbergii  Leemklauwtjesmos   
GE  187-499  Thuidium abietinum  Sparrenmos   
GE  188-454  Cladopodiella francisci  Dicht stompmos   
GE  189-443  Orthotrichum rogeri  Tonghaarmuts   
GE  189-445  Rhynchostegiella curviseta  Dwergsnavelmos   
GE  191-426  Trichocolea tomentella  Wolmos   
GE  192-426  Sphaerocarpos texanus  Gerand blaasjesmos   
GE  192-441  Dialytrichia mucronata var. mucronata     
GE  192-462  Barbilophozia attenuata  Steil tandmos   
GE  192-462  Bazzania trilobata  Groot zweepmos   
GE  193-417  Ditrichum pallidum  Geel smaltandmos   
GE  193-438  Ephemerum cohaerens  Recht eendagsmos   
GE  193-447  Hedwigia ciliata  Recht granietmos   
GE  193-450  Eurhynchium angustirete  Grof snavelmos   
GE  193-453  Riccardia latifrons  Breed moerasvorkje   
GE  193-456  Riccardia latifrons  Breed moerasvorkje   
GE  194-446  Diphyscium foliosum  Dwergmos   
GE  194-448  Sphagnum quinquefarium  Bosveenmos   
GE  194-456  Barbilophozia attenuata  Steil tandmos   
GE  194-456  Bazzania trilobata  Groot zweepmos   
GE  195-419  Sphagnum contortum  Trilveenveenmos   
GE  195-431  Ephemerum cohaerens  Recht eendagsmos   
GE  195-437  Microbryum floerkeanum  Knopwintermos   
GE  195-452  Thuidium abietinum  Sparrenmos   
GE  195-457  Riccardia latifrons  Breed moerasvorkje   
GE  196-445  Distichium inclinatum  Krom visgraatjesmos   
GE  196-449  Hypnum pallescens  Klein klauwtjesmos   
GE  196-453  Bazzania trilobata  Groot zweepmos   
GE  196-457  Riccardia latifrons  Breed moerasvorkje   
GE  196-490  Anastrophyllum minutum  Kielmos   
GE  197-447  Kurzia sylvatica  Bosspinragmos   
GE  197-447  Marsupella funckii  Tenger vetkelkje   
GE  197-448  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
GE  197-448  Barbilophozia attenuata  Steil tandmos   
GE  197-449  Cephalozia lunulifolia  Echt maanmos   
GE  197-449  Scapania curta  Klein schoffelmos   
GE  197-450  Eurhynchium angustirete  Grof snavelmos   
GE  197-452  Cephalozia lunulifolia  Echt maanmos   
GE  198-448  Bartramia pomiformis  Gewoon appelmos   
GE  198-448  Barbilophozia attenuata  Steil tandmos   
GE  198-449  Sphagnum girgensohnii  Gerafeld veenmos   
GE  198-449  Barbilophozia attenuata  Steil tandmos   
GE  198-451  Sphagnum quinquefarium  Bosveenmos   
GE  198-453  Sphagnum girgensohnii  Gerafeld veenmos   
GE  198-453  Riccardia latifrons  Breed moerasvorkje   
GE  199-448  Riccardia latifrons  Breed moerasvorkje   
GE  199-451  Sphagnum quinquefarium  Bosveenmos   
GE  199-451  Barbilophozia attenuata  Steil tandmos   
GE  199-451  Riccardia latifrons  Breed moerasvorkje   
GE  199-452  Cephalozia lunulifolia  Echt maanmos   
GE  199-452  Riccardia latifrons  Breed moerasvorkje   
GE  199-453  Sphagnum quinquefarium  Bosveenmos   
GE  200-448  Bazzania trilobata  Groot zweepmos   
GE  200-452  Riccardia latifrons  Breed moerasvorkje   
GE  200-455  Barbilophozia attenuata  Steil tandmos   
GE  201-439  Pleurochaete squarrosa  Hakig kronkelbladmos   
GE  201-448  Atrichum angustatum  Rood rimpelmos   
GE  201-452  Pterigynandrum filiforme  Stekeltjesmos   
GE  201-452  Scapania curta  Klein schoffelmos   
GE  202-434  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
GE  202-438  Tortula lanceola  Kalkkleimos   
GE  203-434  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
GE  203-444  Oxyrrhynchium schleicheri  Kalksnavelmos   
GE  204-432  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
GE  204-495  Racomitrium aciculare  Oeverbisschopsmuts   
GE  205-430  Ephemerum recurvifolium  Kalkeendagsmos   
GE  206-447  Racomitrium aciculare  Oeverbisschopsmuts   
GE  207-453  Dialytrichia mucronata var. mucronata     
GE  207-453  Porella cordaeana  Beekpelsmos   
GE  208-436  Plagiothecium cavifolium  Lössplatmos   
GE  208-444  Plagiothecium cavifolium  Lössplatmos   
GE  209-441  Taxiphyllum wissgrillii  Komkommermos   
GE  209-456  Dialytrichia mucronata var. mucronata     
GE  209-469  Entodon concinnus  Cilindermos   
GE  210-446  Zygodon dentatus  Getand iepenmos   
GE  210-458  Entodon concinnus  Cilindermos   
GE  210-461  Hedwigia ciliata  Recht granietmos   
GE  210-461  Dialytrichia mucronata var. mucronata     
GE  211-447  Sematophyllum substrumulosum  Schorsdekmos   
GE  212-445  Ephemerum recurvifolium  Kalkeendagsmos   
GE  212-445  Eucladium verticillatum  Tufmos   
GE  213-445  Pterigynandrum filiforme  Stekeltjesmos   
GE  213-447  Rhynchostegiella curviseta  Dwergsnavelmos   
GE  214-431  Weissia rostellata  Dwergparelmos   
GE  214-448  Leiocolea badensis  Bol gladkelkje   
GE  214-466  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
GE  215-444  Racomitrium canescens var. ericoides  Geveerde bisschopsmuts   
GE  215-444  Trematodon ambiguus  Langhalsmos   
GE  215-444  Riccardia multifida  Gevind moerasvorkje   
GE  215-445  Ulota coarctata  Stijf kroesmos   
GE  216-446  Philonotis calcarea  Groot staartjesmos   
GE  216-463  Racomitrium aciculare  Oeverbisschopsmuts   
GE  217-445  Fissidens viridulus  Klein gezoomd vedermos   
GE  217-459  Ulota coarctata  Stijf kroesmos   
GE  218-459  Ulota coarctata  Stijf kroesmos   
GE  222-444  Preissia quadrata  Vierkantsmos   
GE  241-459  Tortella inclinata  Viltig kronkelbladmos   
GR  210-599  Hedwigia ciliata  Recht granietmos   
GR  221-576  Calypogeia azurea  Blauw buidelmos   
GR  236-577  Plagiothecium cavifolium  Lössplatmos   
GR  245-594  Tortella inclinata  Viltig kronkelbladmos  Simon Gorter 
GR  245-594  Tortella inclinata  Viltig kronkelbladmos  Simon Gorter 
GR  253-606  Preissia quadrata  Vierkantsmos   
GR  254-601  Hedwigia ciliata  Recht granietmos   
GR  256-568  Tortella inclinata  Viltig kronkelbladmos   
GR  267-544  Tortella inclinata  Viltig kronkelbladmos   
LI  169-359  Calypogeia azurea  Blauw buidelmos   
LI  174-363  Jungermannia hyalina  Rood oortjesmos   
LI  174-364  Jungermannia hyalina  Rood oortjesmos   
LI  174-366  Eurhynchium angustirete  Grof snavelmos   
LI  174-366  Jungermannia hyalina  Rood oortjesmos   
LI  175-314  Campyliadelphus chrysophyllus  Kalkgoudmos   
LI  175-315  Brachythecium glareosum  Kalkdikkopmos   
LI  175-315  Campyliadelphus chrysophyllus  Kalkgoudmos   
LI  175-315  Eucladium verticillatum  Tufmos   
LI  175-315  Plagiothecium cavifolium  Lössplatmos   
LI  175-315  Lophozia perssonii  Kalktrapmos   
LI  175-316  Funaria pulchella  Gaaf krulmos   
LI  176-369  Fissidens dubius var. dubius     
LI  179-310  Oxyrrhynchium schleicheri  Kalksnavelmos   
LI  179-312  Sphaerocarpos texanus  Gerand blaasjesmos   
LI  179-323  Plagiothecium cavifolium  Lössplatmos   
LI  179-361  Neckera crispa  Groot kringmos   
LI  180-310  Oxyrrhynchium schleicheri  Kalksnavelmos   
LI  180-310  Plagiothecium cavifolium  Lössplatmos   
LI  180-311  Plagiothecium cavifolium  Lössplatmos   
LI  180-311  Taxiphyllum wissgrillii  Komkommermos   
LI  180-311  Leiocolea bantriensis  Klein gladkelkje   
LI  180-312  Acaulon muticum  Bol knopmos   
LI  180-312  Ditrichum pallidum  Geel smaltandmos   
LI  180-312  Eucladium verticillatum  Tufmos   
LI  180-312  Plagiothecium cavifolium  Lössplatmos   
LI  180-330  Fissidens viridulus  Klein gezoomd vedermos   
LI  181-317  Atrichum angustatum  Rood rimpelmos   
LI  181-333  Grimmia laevigata  Dikbladig muisjesmos   
LI  182-313  Fissidens viridulus  Klein gezoomd vedermos   
LI  182-315  Fissidens viridulus  Klein gezoomd vedermos   
LI  182-320  Fissidens dubius var. dubius     
LI  183-314  Fissidens viridulus  Klein gezoomd vedermos   
LI  183-319  Eucladium verticillatum  Tufmos   
LI  183-319  Leiocolea badensis  Bol gladkelkje   
LI  183-319  Preissia quadrata  Vierkantsmos   
LI  184-308  Palustriella commutata  Geveerd diknerfmos   
LI  184-308  Plagiothecium cavifolium  Lössplatmos   
LI  184-316  Fissidens viridulus  Klein gezoomd vedermos   
LI  184-321  Fissidens viridulus  Klein gezoomd vedermos   
LI  185-316  Sphaerocarpos texanus  Gerand blaasjesmos   
LI  185-319  Leiocolea bantriensis  Klein gladkelkje   
LI  186-308  Oxyrrhynchium schleicheri  Kalksnavelmos   
LI  186-317  Fissidens dubius var. dubius     
LI  186-318  Mnium stellare  Ongezoomd sterrenmos   
LI  186-393  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
LI  187-319  Oxyrrhynchium schleicheri  Kalksnavelmos   
LI  188-309  Campyliadelphus chrysophyllus  Kalkgoudmos   
LI  188-317  Ephemerum recurvifolium  Kalkeendagsmos   
LI  188-317  Oxyrrhynchium schleicheri  Kalksnavelmos   
LI  188-328  Plagiothecium cavifolium  Lössplatmos   
LI  188-328  Leiocolea badensis  Bol gladkelkje   
LI  188-328  Sphaerocarpos texanus  Gerand blaasjesmos   
LI  189-313  Mnium stellare  Ongezoomd sterrenmos   
LI  189-317  Oxyrrhynchium schleicheri  Kalksnavelmos   
LI  189-329  Fissidens viridulus  Klein gezoomd vedermos   
LI  189-330  Sphaerocarpos texanus  Gerand blaasjesmos   
LI  190-309  Ditrichum pallidum  Geel smaltandmos   
LI  190-309  Atrichum angustatum  Rood rimpelmos   
LI  191-315  Entodon concinnus  Cilindermos   
LI  191-315  Cephaloziella baumgartneri  Kalkdraadmos   
LI  191-317  Campyliadelphus chrysophyllus  Kalkgoudmos   
LI  191-317  Thuidium assimile  Zweepthujamos   
LI  191-324  Fissidens viridulus  Klein gezoomd vedermos   
LI  192-315  Brachythecium glareosum  Kalkdikkopmos   
LI  192-315  Campyliadelphus chrysophyllus  Kalkgoudmos   
LI  192-315  Ephemerum recurvifolium  Kalkeendagsmos   
LI  192-317  Campyliadelphus chrysophyllus  Kalkgoudmos   
LI  192-317  Eucladium verticillatum  Tufmos   
LI  192-317  Fissidens viridulus  Klein gezoomd vedermos   
LI  192-317  Seligeria calcarea  Mergelpenseelmos   
LI  192-317  Seligeria donniana  Tandloos penseelmos   
LI  192-321  Pleurochaete squarrosa  Hakig kronkelbladmos   
LI  192-323  Philonotis calcarea  Groot staartjesmos   
LI  193-309  Fissidens pusillus  Klein beekvedermos   
LI  193-310  Fissidens pusillus  Klein beekvedermos   
LI  193-416  Trichocolea tomentella  Wolmos   
LI  194-309  Calliergonella lindbergii  Leemklauwtjesmos   
LI  194-309  Plagiothecium cavifolium  Lössplatmos   
LI  194-312  Fissidens viridulus  Klein gezoomd vedermos   
LI  194-312  Mnium stellare  Ongezoomd sterrenmos   
LI  194-313  Plagiothecium cavifolium  Lössplatmos   
LI  194-315  Fissidens viridulus  Klein gezoomd vedermos   
LI  194-320  Ephemerum recurvifolium  Kalkeendagsmos   
LI  194-320  Fissidens viridulus  Klein gezoomd vedermos   
LI  194-320  Tortula lanceola  Kalkkleimos   
LI  194-326  Ephemerum recurvifolium  Kalkeendagsmos   
LI  194-326  Tortula lanceola  Kalkkleimos   
LI  195-313  Campyliadelphus chrysophyllus  Kalkgoudmos   
LI  195-315  Fissidens viridulus  Klein gezoomd vedermos   
LI  195-317  Fissidens viridulus  Klein gezoomd vedermos   
LI  195-318  Brachythecium glareosum  Kalkdikkopmos   
LI  195-318  Ephemerum recurvifolium  Kalkeendagsmos   
LI  195-384  Neckera crispa  Groot kringmos   
LI  196-307  Pterigynandrum filiforme  Stekeltjesmos   
LI  196-309  Ditrichum pallidum  Geel smaltandmos   
LI  196-309  Oxyrrhynchium schleicheri  Kalksnavelmos   
LI  196-374  Trematodon ambiguus  Langhalsmos   
LI  197-318  Oxyrrhynchium schleicheri  Kalksnavelmos   
LI  197-366  Jungermannia caespiticia  Klein oortjesmos   
LI  200-319  Leiocolea bantriensis  Klein gladkelkje   
LI  203-373  Fissidens viridulus  Klein gezoomd vedermos   
LI  206-354  Cladopodiella francisci  Dicht stompmos   
LI  206-354  Schistidium papillosum  Rood achterlichtmos   
LI  207-351  Riccardia multifida  Gevind moerasvorkje   
LI  208-351  Riccardia multifida  Gevind moerasvorkje   
NB  74-392  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
NB  75-396  Hedwigia ciliata  Recht granietmos   
NB  76-385  Leiocolea badensis  Bol gladkelkje  Petra van der Wiel 
NB  80-406  Leiocolea badensis  Bol gladkelkje  Petra van der Wiel 
NB  80-406  Preissia quadrata  Vierkantsmos  Petra van der Wiel 
NB  93-398  Sphaerocarpos texanus  Gerand blaasjesmos   
NB  96-396  Rhynchostegiella curviseta  Dwergsnavelmos   
NB  97-397  Sematophyllum substrumulosum  Schorsdekmos   
NB  97-398  Sematophyllum substrumulosum  Schorsdekmos   
NB  99-399  Cynodontium polycarpon  Gegroefd hondstandmos   
NB  102-412  Sphaerocarpos texanus  Gerand blaasjesmos   
NB  106-394  Anthoceros punctatus  Zwart hauwmos  Petra van der Wiel 
NB  107-394  Anthoceros punctatus  Zwart hauwmos  Petra van der Wiel 
NB  111-421  Leiocolea badensis  Bol gladkelkje   
NB  114-380  Thuidium assimile  Zweepthujamos   
NB  114-382  Racomitrium canescens var. ericoides  Geveerde bisschopsmuts   
NB  116-418  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
NB  118-415  Grimmia orbicularis  Bolrond muisjesmos   
NB  120-392  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
NB  121-380  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
NB  122-380  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
NB  129-394  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
NB  129-410  Calypogeia sphagnicola  Veenbuidelmos   
NB  129-411  Preissia quadrata  Vierkantsmos   
NB  129-411  Riccardia multifida  Gevind moerasvorkje   
NB  129-413  Sphagnum contortum  Trilveenveenmos   
NB  130-394  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
NB  133-377  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
NB  133-378  Eurhynchium angustirete  Grof snavelmos   
NB  134-377  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
NB  134-378  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
NB  135-379  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
NB  136-382  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
NB  136-383  Scapania undulata  Beekschoffelmos   
NB  138-383  Kurzia sylvatica  Bosspinragmos   
NB  139-382  Scapania undulata  Beekschoffelmos   
NB  139-383  Scapania undulata  Beekschoffelmos   
NB  140-383  Hypnum imponens  Goudklauwtjesmos   
NB  140-383  Scapania undulata  Beekschoffelmos   
NB  140-390  Fossombronia pusilla  Klein goudkorrelmos   
NB  140-406  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
NB  141-382  Polytrichum alpinum  Berghaarmos   
NB  144-399  Ulota coarctata  Stijf kroesmos   
NB  144-411  Rhynchostegiella curviseta  Dwergsnavelmos   
NB  145-411  Dicranella howei  Kalkgreppelmos   
NB  146-416  Bryum torquescens  Zonneknikmos   
NB  147-395  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
NB  147-398  Kurzia sylvatica  Bosspinragmos   
NB  148-397  Anthoceros punctatus  Zwart hauwmos   
NB  149-407  Microlejeunea ulicina  Klein tuitmos   
NB  153-401  Fossombronia pusilla  Klein goudkorrelmos   
NB  154-375  Hypnum pallescens  Klein klauwtjesmos   
NB  154-376  Pseudobryum cinclidioides  Zwartsteelsterrenmos   
NB  154-376  Pterigynandrum filiforme  Stekeltjesmos   
NB  154-401  Sematophyllum substrumulosum  Schorsdekmos   
NB  155-383  Trematodon ambiguus  Langhalsmos   
NB  155-399  Acaulon muticum  Bol knopmos   
NB  155-400  Sphaerocarpos texanus  Gerand blaasjesmos   
NB  155-401  Sphaerocarpos texanus  Gerand blaasjesmos   
NB  156-400  Sphaerocarpos texanus  Gerand blaasjesmos   
NB  156-401  Sphaerocarpos texanus  Gerand blaasjesmos   
NB  158-378  Scopelophila cataractae  Ongezoomd ertsmos   
NB  158-384  Eurhynchium angustirete  Grof snavelmos   
NB  159-369  Pseudobryum cinclidioides  Zwartsteelsterrenmos   
NB  159-370  Cladopodiella francisci  Dicht stompmos   
NB  159-370  Kurzia sylvatica  Bosspinragmos   
NB  159-403  Fossombronia pusilla  Klein goudkorrelmos   
NB  159-404  Fossombronia pusilla  Klein goudkorrelmos   
NB  160-397  Grimmia orbicularis  Bolrond muisjesmos   
NB  161-404  Neckera pumila  Klein kringmos   
NB  161-404  Polytrichum alpinum  Berghaarmos   
NB  162-403  Pterigynandrum filiforme  Stekeltjesmos   
NB  162-404  Neckera crispa  Groot kringmos   
NB  163-396  Zygodon dentatus  Getand iepenmos   
NB  164-395  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
NB  166-384  Leptodon smithii  Slakkenhuismos   
NB  168-360  Jungermannia hyalina  Rood oortjesmos   
NB  168-424  Entosthodon fascicularis  Kleilentemos   
NB  169-360  Scopelophila cataractae  Ongezoomd ertsmos   
NB  169-360  Jungermannia hyalina  Rood oortjesmos   
NB  169-361  Jungermannia hyalina  Rood oortjesmos   
NB  170-376  Eurhynchium angustirete  Grof snavelmos   
NB  171-370  Scopelophila cataractae  Ongezoomd ertsmos   
NB  172-382  Sphagnum subsecundum  Moerasveenmos  Rick Verrijt 
NB  173-379  Sematophyllum substrumulosum  Schorsdekmos   
NB  175-376  Jungermannia hyalina  Rood oortjesmos   
NB  176-392  Orthotrichum rogeri  Tonghaarmuts   
NB  177-393  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
NB  177-403  Neckera crispa  Groot kringmos   
NB  177-403  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
NB  178-404  Zygodon dentatus  Getand iepenmos   
NB  180-374  Neckera pumila  Klein kringmos   
NB  180-374  Ulota coarctata  Stijf kroesmos   
NB  180-374  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
NB  180-394  Eurhynchium angustirete  Grof snavelmos   
NB  180-394  Kurzia sylvatica  Bosspinragmos   
NB  180-396  Drepanocladus sendtneri  Gekruld sikkelmos   
NB  181-378  Pterigynandrum filiforme  Stekeltjesmos   
NB  181-381  Hedwigia ciliata  Recht granietmos   
NB  181-383  Neckera pumila  Klein kringmos   
NB  181-383  Zygodon dentatus  Getand iepenmos   
NB  181-393  Sphagnum quinquefarium  Bosveenmos   
NB  181-394  Eurhynchium angustirete  Grof snavelmos   
NB  181-395  Eurhynchium angustirete  Grof snavelmos   
NB  181-395  Hypnum imponens  Goudklauwtjesmos   
NB  182-393  Eurhynchium angustirete  Grof snavelmos   
NB  183-392  Eurhynchium angustirete  Grof snavelmos   
NB  183-392  Neckera crispa  Groot kringmos   
NB  183-392  Pterigynandrum filiforme  Stekeltjesmos   
NB  183-392  Odontoschisma denudatum  Zanddubbeltjesmos   
NB  183-393  Eurhynchium angustirete  Grof snavelmos   
NB  184-392  Sematophyllum substrumulosum  Schorsdekmos   
NB  184-393  Hypnum pallescens  Klein klauwtjesmos   
NB  184-393  Odontoschisma denudatum  Zanddubbeltjesmos   
NB  185-392  Eurhynchium angustirete  Grof snavelmos   
NB  185-392  Grimmia orbicularis  Bolrond muisjesmos   
NB  185-392  Cladopodiella francisci  Dicht stompmos   
NB  186-377  Eurhynchium angustirete  Grof snavelmos   
NB  189-377  Eurhynchium angustirete  Grof snavelmos  Rick Verrijt 
NB  189-379  Eurhynchium angustirete  Grof snavelmos  Rick Verrijt 
NH  95-486  Pleurochaete squarrosa  Hakig kronkelbladmos   
NH  98-484  Frullania tamarisci  Flesjesroestmos   
NH  98-486  Pleurochaete squarrosa  Hakig kronkelbladmos   
NH  98-488  Pleurochaete squarrosa  Hakig kronkelbladmos   
NH  100-489  Zygodon viridissimus var. stirtonii     
NH  100-492  Campylopus fragilis  Bossig kronkelsteeltje   
NH  101-492  Campylopus fragilis  Bossig kronkelsteeltje   
NH  101-503  Pleurochaete squarrosa  Hakig kronkelbladmos   
NH  102-492  Pleurochaete squarrosa  Hakig kronkelbladmos   
NH  102-492  Zygodon viridissimus var. stirtonii     
NH  103-496  Pleurochaete squarrosa  Hakig kronkelbladmos   
NH  103-507  Zygodon viridissimus var. stirtonii     
NH  103-518  Pleurochaete squarrosa  Hakig kronkelbladmos   
NH  104-508  Zygodon viridissimus var. stirtonii     
NH  105-517  Campylopus fragilis  Bossig kronkelsteeltje   
NH  106-519  Dialytrichia mucronata var. mucronata     
NH  107-534  Pseudocalliergon lycopodioides  Wolfsklauwmos   
NH  108-520  Zygodon viridissimus var. stirtonii     
NH  108-537  Drepanocladus sendtneri  Gekruld sikkelmos   
NH  110-551  Scorpidium revolvens  Purper schorpioenmos   
NH  111-561  Anthoceros punctatus  Zwart hauwmos   
NH  111-564  Anthoceros punctatus  Zwart hauwmos   
NH  112-564  Anthoceros punctatus  Zwart hauwmos   
NH  114-569  Campyliadelphus elodes  Tenger goudmos   
NH  115-570  Bartramia pomiformis  Gewoon appelmos   
NH  116-574  Campyliadelphus elodes  Tenger goudmos   
NH  118-484  Scopelophila cataractae  Ongezoomd ertsmos   
NH  118-486  Myrinia pulvinata  Schubmos   
NH  120-525  Oxyrrhynchium schleicheri  Kalksnavelmos   
NH  125-485  Fissidens viridulus  Klein gezoomd vedermos   
NH  129-514  Rhynchostegiella curviseta  Dwergsnavelmos   
NH  130-510  Rhynchostegiella curviseta  Dwergsnavelmos   
NH  131-508  Rhynchostegiella curviseta  Dwergsnavelmos   
NH  132-504  Rhynchostegiella curviseta  Dwergsnavelmos   
NH  132-504  Rhynchostegiella teneriffae  Spatsnavelmos   
NH  133-469  Campyliadelphus elodes  Tenger goudmos   
NH  133-469  Riccardia multifida  Gevind moerasvorkje   
NH  133-470  Campyliadelphus elodes  Tenger goudmos   
NH  134-469  Campyliadelphus elodes  Tenger goudmos   
NH  134-469  Rhizomnium pseudopunctatum  Kwelviltsterrenmos   
NH  134-469  Sphagnum contortum  Trilveenveenmos   
NH  134-469  Riccardia multifida  Gevind moerasvorkje   
NH  134-470  Campyliadelphus elodes  Tenger goudmos   
NH  134-470  Sphagnum contortum  Trilveenveenmos   
NH  134-470  Riccardia multifida  Gevind moerasvorkje   
NH  134-494  Rhynchostegiella curviseta  Dwergsnavelmos   
NH  135-469  Sphagnum contortum  Trilveenveenmos   
NH  135-475  Riccardia multifida  Gevind moerasvorkje   
NH  135-495  Rhynchostegiella curviseta  Dwergsnavelmos   
NH  136-465  Preissia quadrata  Vierkantsmos   
NH  136-481  Plasteurhynchium striatulum  Geplooid palmpjesmos   
NH  139-466  Odontoschisma denudatum  Zanddubbeltjesmos   
NH  143-517  Rhynchostegiella curviseta  Dwergsnavelmos   
OV  191-532  Rhizomnium pseudopunctatum  Kwelviltsterrenmos   
OV  195-533  Campyliadelphus elodes  Tenger goudmos   
OV  195-533  Drepanocladus sendtneri  Gekruld sikkelmos   
OV  196-522  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
OV  198-525  Campyliadelphus elodes  Tenger goudmos  Jan-Erik Plantinga 
OV  198-525  Rhizomnium pseudopunctatum  Kwelviltsterrenmos  Jan-Erik Plantinga 
OV  199-519  Scorpidium cossonii  Groen schorpioenmos   
OV  200-521  Rhizomnium pseudopunctatum  Kwelviltsterrenmos   
OV  201-520  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
OV  202-519  Pseudobryum cinclidioides  Zwartsteelsterrenmos   
OV  203-523  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
OV  204-521  Pseudocalliergon trifarium  Wormmos   
OV  204-522  Scorpidium revolvens  Purper schorpioenmos   
OV  204-524  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
OV  204-527  Sphagnum contortum  Trilveenveenmos   
OV  205-514  Pseudocalliergon lycopodioides  Wolfsklauwmos   
OV  205-524  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
OV  206-514  Sphagnum contortum  Trilveenveenmos   
OV  211-492  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
OV  212-511  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
OV  227-478  Thuidium delicatulum  Fraai thujamos   
OV  228-506  Campyliadelphus elodes  Tenger goudmos   
OV  232-477  Calliergonella lindbergii  Leemklauwtjesmos   
OV  233-488  Thuidium abietinum  Sparrenmos   
OV  239-471  Aloina brevirostris  Knopaloëmos   
OV  241-499  Kurzia sylvatica  Bosspinragmos   
OV  246-469  Hypnum imponens  Goudklauwtjesmos   
OV  248-460  Anthoceros punctatus  Zwart hauwmos   
OV  248-472  Hypnum imponens  Goudklauwtjesmos   
OV  250-476  Didymodon ferrugineus  Hakig dubbeltandmos   
OV  250-476  Tortella inclinata  Viltig kronkelbladmos   
OV  250-476  Racomitrium heterostichum var. obtusum  Stompe bisschopsmuts   
OV  251-462  Rhynchostegium rotundifolium  Rondbladig snavelmos   
OV  251-464  Odontoschisma denudatum  Zanddubbeltjesmos   
OV  252-464  Trematodon ambiguus  Langhalsmos   
OV  252-464  Odontoschisma denudatum  Zanddubbeltjesmos   
OV  254-496  Sphagnum riparium  Uitgebeten veenmos   
OV  254-496  Trematodon ambiguus  Langhalsmos   
OV  255-477  Campyliadelphus elodes  Tenger goudmos   
OV  257-487  Anthoceros punctatus  Zwart hauwmos   
OV  258-487  Anthoceros caucasicus  Gestekeld hauwmos   
OV  259-478  Dichodontium pellucidum  Gewoon beeksterretje   
OV  260-478  Dichodontium pellucidum  Gewoon beeksterretje   
OV  261-467  Odontoschisma denudatum  Zanddubbeltjesmos   
OV  265-478  Hypnum imponens  Goudklauwtjesmos   
OV  265-495  Trematodon ambiguus  Langhalsmos   
OV  268-486  Trematodon ambiguus  Langhalsmos   
UT  122-439  Entodon concinnus  Cilindermos   
UT  124-447  Weissia rostellata  Dwergparelmos   
UT  128-445  Tortella inclinata  Viltig kronkelbladmos   
UT  132-444  Entodon concinnus  Cilindermos   
UT  132-461  Eurhynchium angustirete  Grof snavelmos   
UT  133-466  Sphagnum girgensohnii  Gerafeld veenmos   
UT  136-455  Grimmia orbicularis  Bolrond muisjesmos   
UT  136-461  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
UT  144-457  Tortella inclinata  Viltig kronkelbladmos   
UT  146-463  Mylia anomala  Hoogveenlevermos   
UT  147-465  Ptychomitrium polyphyllum  Plooimuts   
UT  149-442  Racomitrium aciculare  Oeverbisschopsmuts   
UT  149-459  Trematodon ambiguus  Langhalsmos   
UT  149-460  Riccardia latifrons  Breed moerasvorkje   
UT  149-465  Fissidens dubius var. dubius     
UT  150-452  Zygodon dentatus  Getand iepenmos   
UT  151-449  Racomitrium aciculare  Oeverbisschopsmuts   
UT  156-450  Neckera crispa  Groot kringmos   
UT  158-445  Rhynchostegiella curviseta  Dwergsnavelmos   
UT  161-449  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
UT  167-447  Campyliadelphus elodes  Tenger goudmos   
ZE  28-401  Campyliadelphus elodes  Tenger goudmos   
ZE  29-401  Campyliadelphus elodes  Tenger goudmos   
ZE  30-378  Leiocolea badensis  Bol gladkelkje   
ZE  30-390  Plasteurhynchium striatulum  Geplooid palmpjesmos   
ZE  30-390  Leiocolea badensis  Bol gladkelkje   
ZE  31-387  Aloina aloides var. aloides     
ZE  39-370  Racomitrium canescens var. ericoides  Geveerde bisschopsmuts   
ZE  39-371  Sphaerocarpos michelii  Gestekeld blaasjesmos   
ZE  42-367  Tortula lanceola  Kalkkleimos   
ZE  44-394  Ephemerum recurvifolium  Kalkeendagsmos   
ZE  44-398  Aloina aloides var. aloides     
ZE  45-371  Fissidens viridulus  Klein gezoomd vedermos   
ZE  52-416  Rhynchostegiella curviseta  Dwergsnavelmos   
ZE  59-390  Acaulon muticum  Bol knopmos   
ZE  60-418  Preissia quadrata  Vierkantsmos   
ZE  61-362  Sematophyllum substrumulosum  Schorsdekmos   
ZE  67-410  Preissia quadrata  Vierkantsmos   
ZE  70-402  Leiocolea badensis  Bol gladkelkje   
ZE  70-408  Preissia quadrata  Vierkantsmos   
ZE  71-408  Preissia quadrata  Vierkantsmos   
ZH  51-424  Thuidium assimile  Zweepthujamos   
ZH  51-424  Thuidium delicatulum  Fraai thujamos   
ZH  61-434  Drepanocladus sendtneri  Gekruld sikkelmos   
ZH  62-434  Drepanocladus sendtneri  Gekruld sikkelmos   
ZH  64-436  Encalypta vulgaris  Klein klokhoedje   
ZH  71-443  Neckera crispa  Groot kringmos   
ZH  72-443  Neckera crispa  Groot kringmos   
ZH  77-422  Grimmia orbicularis  Bolrond muisjesmos   
ZH  80-428  Orthotrichum rogeri  Tonghaarmuts   
ZH  80-460  Grimmia orbicularis  Bolrond muisjesmos   
ZH  80-460  Pleurochaete squarrosa  Hakig kronkelbladmos   
ZH  81-460  Campyliadelphus chrysophyllus  Kalkgoudmos   
ZH  81-460  Pleurochaete squarrosa  Hakig kronkelbladmos   
ZH  81-461  Campyliadelphus chrysophyllus  Kalkgoudmos   
ZH  83-462  Campyliadelphus chrysophyllus  Kalkgoudmos   
ZH  84-461  Campyliadelphus chrysophyllus  Kalkgoudmos   
ZH  85-432  Grimmia orbicularis  Bolrond muisjesmos  Hans Meijer 
ZH  85-463  Campylopus fragilis  Bossig kronkelsteeltje   
ZH  86-449  Neckera pumila  Klein kringmos   
ZH  86-449  Ulota coarctata  Stijf kroesmos   
ZH  86-468  Pleurochaete squarrosa  Hakig kronkelbladmos   
ZH  87-445  Microlejeunea ulicina  Klein tuitmos   
ZH  87-448  Orthotrichum rogeri  Tonghaarmuts   
ZH  89-434  Pterygoneurum ovatum  Kortstelig plaatjesmos   
ZH  89-451  Cephaloziella stellulifera  Greppeldraadmos   
ZH  90-450  Thuidium delicatulum  Fraai thujamos   
ZH  90-451  Thuidium delicatulum  Fraai thujamos   
ZH  92-436  Entodon concinnus  Cilindermos   
ZH  93-415  Grimmia orbicularis  Bolrond muisjesmos   
ZH  93-439  Tortula lanceola  Kalkkleimos   
ZH  93-476  Campyliadelphus elodes  Tenger goudmos   
ZH  93-480  Campyliadelphus chrysophyllus  Kalkgoudmos   
ZH  94-427  Grimmia orbicularis  Bolrond muisjesmos   
ZH  94-442  Pterigynandrum filiforme  Stekeltjesmos   
ZH  95-474  Grimmia orbicularis  Bolrond muisjesmos   
ZH  98-439  Orthotrichum rogeri  Tonghaarmuts   
ZH  101-431  Orthotrichum rogeri  Tonghaarmuts   
ZH  106-422  Fissidens viridulus  Klein gezoomd vedermos   
ZH  108-423  Orthotrichum rogeri  Tonghaarmuts   
ZH  110-424  Timmia megapolitana  Vloedschedemos   
ZH  111-431  Leptodontium flexifolium  Rietdakmos   
ZH  115-462  Riccardia multifida  Gevind moerasvorkje   
ZH  118-431  Grimmia orbicularis  Bolrond muisjesmos   
ZH  127-440  Weissia rostellata  Dwergparelmos   
ZH  128-436  Weissia rostellata  Dwergparelmos   
ZH  128-440  Weissia rostellata  Dwergparelmos   
ZH  128-441  Weissia rostellata  Dwergparelmos   
ZH  131-433  Weissia rostellata  Dwergparelmos   
ZH  131-439  Weissia rostellata  Dwergparelmos   
ZH  134-438  Weissia rostellata  Dwergparelmos   
ZH  135-438  Weissia rostellata  Dwergparelmos   
ZH  135-442  Weissia rostellata  Dwergparelmos